Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[BF3] Anti BF3-Topic

Cystein

Öne çıkan mesajlar

Yahu fps bölümü mü BF3 bölümü mü bir türlü anlayamadım. Hiç bir oyuna bu kadar farklı başlık açıp, hiç bir oyun için bu kadar tantana yapmamıştık. Nedir bu bf3 çılgınlığı? Paticik kendine gel! Diyerek sözlerimi sonlandırıyorum ve benle aynı fikiri paylaşanlar olduğunu tahmin ediyorum.

ok kib bye
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

Yahu fps bölümü mü BF3 bölümü mü bir türlü anlayamadım. Hiç bir oyuna bu kadar farklı başlık açıp, hiç bir oyun için bu kadar tantana yapmamıştık. Nedir bu bf3 çılgınlığı? Paticik kendine gel! Diyerek sözlerimi sonlandırıyorum ve benle aynı fikiri paylaşanlar olduğunu tahmin ediyorum.

ok kib bye

kıskanç fakir nolcak.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Cystein said:

ok kib bye

kıskanç fakir nolcak.
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

ok kib bye

emin misin cys?

2001'den beri bir sürü farklı fps'ye topic açılıp yüzlerce, binlerce post atılmışlığı oldu.

ilk defa değil son da olmayacak.
güzel oyun sonuçta, ne yapalım beğenmeyelim mi?

hayır troll maksatlı yapıyorsan bile oldukça anlamsız ve gereksiz şu yazdıkların.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bilmiyorum ya bi şey çok popüler olunca daha yüzüne bakmadan nefret ediyorum. içimdeki hipster kitty işte bunu yaptıran bana...

call of duty'i "KAL/KEL OF DATİ" diye okuyan halkımın ve 13 yaş ortalamalı playerların devamlı övmesi üzerine yıllarca oynamadım. tiskindim.

şimdi bf3 öyle.
bir bf3dür bitmedi. bizim tf2 clanındaki çocukları bile dövücem pataklıycam. tokat atınca BEFÜÇ diye ses gelicek.

nefret ettim ne bf3müş lan.
dinini kendi içinde yaşayamayan dakikada bir BİSMİLHLHLHHH diye mırıldanan adamlar gibisiniz lan.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca hepinizden zenginim. "acaba oyun boktan olur mu lan?" diye göt korkusundan aylarca beta oynadınız. sonra beğenen aldı "ÖTTÜRÜRÜM PARAMI" diye dolaşıyor.

ben daha strongholddan SS düşmeden nete çektim pre-purchase.
ha oyun boktan
olabilir
param var
aldım
bye
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

ok kib bye

bf3 alırsan bizimle oynayabilirsin hatta konusabiliriz bile
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

ayrıca hepinizden zenginim. "acaba oyun boktan olur mu lan?" diye göt korkusundan aylarca beta oynadınız. sonra beğenen aldı "ÖTTÜRÜRÜM PARAMI" diye dolaşıyor.

ha oyun boktan
olabilir
param var
aldım
bye

strongholdu paranla almadığın gerçeğini söylesem mi
oh wai....
Sosyal ağlarda paylaş

Cystein said:

ha oyun boktan
olabilir
param var
aldım
bye

ayrıca hepinizden zenginim.

/summon

secindi

çok fena dövcek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...