Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 şehit 18 yaralı HAKKARİ

PZero

Öne çıkan mesajlar

Ev geçindirmeden çıkıp da maddi güç şöyle böyle dememek de lazım. Hele bi evlenin çocuğunuz olsun okul masrafından don masrafına herşey yavaştan çökmeye başlasın üzerinize ondan sonra ekonomi tartışın. Gazetelerdeki x yılı böyle y yılı şöyle yazıları hikaye eğerki bizzat o ekonomideki minicik kıpırdanma senin bütün aylık planını etkilemiyorsa. Oyunmuş, gece hayatıymış hepsi gelip geçici veya umurunuzda olmayan şeyler gerçek hayat başladıktan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

yiyim sizin duygusallığınızı madem bu kadar tepkilisiniz vakıflar kurun, dernekler kurun teröre karşı örgütleyin halkı. anca laf anca rage.

Tanımadığın insanlar hakkında boş boş konuşma. Vakıf kurmuyoruz ama düzenli olarak mehmetçik vakfına yardım yapıyoruz. şehitler medya nezdinde unutulsa da en azından ailelerine bir faydamız oluyor snein gibi boş boş konuşmuyoruz anlayacağın.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

alım gücümüz düştü= fakiriz yeeeaa.

bi de şu tarz konudan on tane bulabilirim paticikte arasam.

timeline şu şekilde

mehmetçikler şehit olur>4-7 gün teröre lanet edilir>unutulma evresine geçilir.

yiyim sizin duygusallığınızı madem bu kadar tepkilisiniz vakıflar kurun, dernekler kurun teröre karşı örgütleyin halkı. anca laf anca rage.

Benim şuan adıma kayıtlı 3 şirketim var. Öyle ahım şahım şeyler değil tabi. Geçen 10 yılda 3 kere ekmek alacak paramın olmadığı zaman oldu. Bu utanç verici bişi benim için çünkü eskiden babamın maaşıyla krallar gibi yaşıyorduk ve ben ona böyle bir şeyler yaşatmak zorunda kaldım. Şuan eskisine göre daha rahat yaşamıyorum yani şartlar eskiye göre daha kötü benim için. Ki düşün benim için böyle ise diğer insanlar ne yapsın? Bunu dile getirince yanlış bir şey yaptığımı da düşünmüyorum. Sen düşünüyorsan yanlışı da belirt belki çözüm buluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

almasalardı tek sesli yaşayıp gitseydiniz değil mi? kedi canını senin golbaren. bu kafa yapısı yabancı değil işte 80 lerdeki tek sesliliği savunan adamlar bugün gelmiş bu tür sitelerde solculuk oynuyorlar ama demokrasi karşıtlığı, halkçılık karşıtlığı had safhalarda. sonrada niye şehit veriliyo ben o şehitlere üzülüyorum ama şehitlerin arkasındaki üç günlük palavra tepkilere karnım tok.
Sosyal ağlarda paylaş

Belki tepkilerden korkulup yapılmayacaktır veya kalabalık olduğundan cenaze sayısı yapılmaması uygun görülmüştür veya yapılacaktır ama haberimiz yoktur.
mardox said:

Tören yapılmaması ve Yas ilan edilmemesi bi bana mı garip geldi?
(önceki sayfalarda tartışıldıysa özür dilerim :) )
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Belki tepkilerden korkulup yapılmayacaktır veya kalabalık olduğundan cenaze sayısı yapılmaması uygun görülmüştür veya yapılacaktır ama haberimiz yoktur.
mardox said:

Tören yapılmaması ve Yas ilan edilmemesi bi bana mı garip geldi?
(önceki sayfalarda tartışıldıysa özür dilerim :) )

yok yapılmadan memleketlerine gönderildi bile tabutlar. (haberlerde çıktı)
böyle bir tören inşallah oy kaybı hesapları yüzünden iptal edilmemiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

bunu anlamam ben. şehit haberinde kimden hesap sorulacak arkadaşım? allahtan mı hesap soracağız. tabi ki tepemizdeki yöneticiden hesap soracağız. bunu ama şehit haberinde bunu yapmayın diyerek insanları trollemek ne kadar iğrenç bir davranıştır. bu kadar aşağılık olmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

maymun gibisin sen zaten ettiğin lafların altını dolduramıyosun ilgi maymunu rewendor.

Maymun sensin esas, hükümeti savunacam diye iyice maymuna döndün şehit başlığında bile saçmaladın. Resmen eğitimli sirk maymunu gibi eğitmişler, kafana doldurmuşlar 2 lafı, düşünemiyosun, kendin karar veremiyorsun, fikir oluşturamıyorsun, ezbere bu lafları tekrarlıyorsun. İnsanlar söylediklerini sorgulayıp mantıksızlığı ortaya dökünce de dünyan başına yıkılıyor, ortadan toz oluyorsun. 2 konu sonra tekrar geliyorsun. İyi alışmışsın pek değerli akp'nden tepki alınca unutturup sonra geri dönmeye.

Hayat sana güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...