Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

24 şehit 18 yaralı HAKKARİ

PZero

Öne çıkan mesajlar

LathspeLL said:

EricCantona sana dota2 keyi yok.

Sana da diablo beta keyi yok mucks.

@Fizban:
Takıl hacı bütün sabah bunlarla uğraştım bide senle uğraşamicam şimdi, ama petrolü üretmiyoruz pek çoğunlukla dolar üzerinden alıyoruz dolar o dönemde yükseldi, petrol fiyatı da yükseldi tesadüf olabilir belki...

Bir de tartışma konusu RTE ve hükümeti çok iyi mi değil mi değil aldıkları durumdan iyiler mi kötüler mi o yüzden çok bi anlamı yok 2002 öncesinden de fiyat/enflasyon oranı vermediğin için.
Sosyal ağlarda paylaş

hep bir yapılacak edilecek triplerinde adam. senelerdir hiç bir şey yapmıyor.
o karakollar yapılırken ben inanmıyorum ki pkk nın böyle saldırılar yapabileceğini, cesaret edebileceğini düşünmüyorlardı. zira yapamıyorlardı. ama öyle bir cesaret verdiler ki resmen destekler gibi, adamlar elini kolunu sallaya sallaya katliam yapabiliyorlar. Mecliste istediğini söylüyor, tehdit ediyor, eskiden teröristlerin canına okuyan adamlar vatan haini diye içeri atılıyor.
Ülkedeki tüm askerler tükürse boğulurlar lan, kim onlar? ileri demokrasi ve açılımın meyveleri. inanın üzülmüyordur hükümetteki insanlar. üzülseler somut bir şey yaparlar.

şehitlerden nemalanarak bir de deniz feneri davalılarının mal varlıklarının tedbiri kaldırılıyor. adamlar bundan faydalanıyor. biz hala umutlanıyoruz. o ölen çocukların anneleri kabusun olsun işallah
Sosyal ağlarda paylaş

Ne enflasyonu ya.Şakamısın arkadaş siz.Kasıtlı yaratılan ortam bu yuh yani.Et fiyatı diyorsunuz iç pazarda kesilen etdeki vergi çok ciddi mezbacılığı öldürdü adamlar bir diğer yandan tarımcılığı desteklemediler bu tarımcılık konusu detaylı aslında ee ne oldu üretim yavaşladı ee ne oldu dışarıdan almaya başladık onuda bırak dışarıdan alınan maldaki vergi iç pazardan düşük.İnsan bir sorar neden böyle ? Yok mu şu sosyal çevrenizde bu sektörlerden insanlar,sorun az araştırın nedir diye.Bu kürtler avustrulayadan gemi gemi büyük baş hayvan getiriyorlar,sütleri de ilaçla destekliyorlar, eh be abicim ne paralar var o sektör bir bilseniz.

Ve konu buralara nasıl vardı oda ayrı vaka,hiç değişmiyorsunuz yani.Bir tane dürzü çıkmış AKP yi korur diğeri çıkmış ben partici değilim ama şöyle böyle, tartıştığınız ortamda zaten fikir beyan etmekden başka birşey yapmıyorsunuz,birbirinizi dinleyip tartıp fikir alışverişi yapacağınıza laf sokmaktan ileri gitmemişiniz son olarakda google lamayın herşeyi internetin en büyük sorunu bilgi kirliliği.

Askerin bu saldırılarda suçu büyük,yıllardır terör ile mücadele veriliyor,öldürülen pkklı sayısı ortada, ne bir sağlam bilgi ve nede arazi operasyonu yapılıyor sanıyormusun ki asker bu kadar bilgisiz kendi toprağı hakkında nerede ne olduğunu bilmiyor.Ben asker iken çok ciddi konular tartışılırdı askeriyede,askerin önü kasıtlı kapatılıyordu,bu bir unutulan gerçek.Bir diğer yandan Devlet diyor Teröristler ile uzalaşmıyacağız tamam okey sonra kaset sızıyor medyaya MIT diyor biz destekledik,yahu çelişki üstüne çelişki zaten adamlara istediğini vermeyeceksin,sert politika izliyorsun o zaman ne göz yumuyorsun olanlara.Bu kadar laf çeviren hükümet zinciri gelmedi Türkiyeye bu AKP ilk ve son değil önceki hükümetlerde aynı yoldaydı.Sadece halkı uyutuyorlar.

Konumuz şehirletdi,dua biliyorsanız bir iki dua edin,gerisi boş zaten bu sisyetciler ve Türkiye üstüne kurulan tezgah ile bir bok olmaz bizden böyle gider.Ben umutsuz bir tablo var diyorum ve bu adamlar uzun vade oynuyorlar oyunlarını.
Sosyal ağlarda paylaş

Cute said:

Ve konu buralara nasıl vardı oda ayrı vaka,hiç değişmiyorsunuz yani.Bir tane dürzü çıkmış AKP yi korur diğeri çıkmış ben partici değilim ama şöyle böyle, tartıştığınız ortamda zaten fikir beyan etmekden başka birşey yapmıyorsunuz,birbirinizi dinleyip tartıp fikir alışverişi yapacağınıza laf sokmaktan ileri gitmemişiniz son olarakda google lamayın herşeyi internetin en büyük sorunu bilgi kirliliği.

eskidendi o dediğin.
welcome to paticik twothousandeleven!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...