Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş-Galatasaray Maçı Bilet YOK!!!

-Mandrake-

Öne çıkan mesajlar

Bu nası iştir anlamadım sabah biletix e girdim internetten sipariş edicektim çok fazla talep mi ne varmış internetten bilet satışı yapılamıyacakmış

sonra arkadaşla taksim vakkoromaya gittik (orda satılıyo biletler) orda satılmıcakmış ADA kitapevi mi ne öyle bi yerde satılcakmış neyse yürüdük istiklal caddesinin tee sonuna kadar

sonra bi kuyruk vardı anasının şeyi gibi önümde 1000 civarı insan vardı ve kuyruk ilerlemiyodu!!adamın teki ben saat 8 den beri burdayım sıranın yarısına gelmedim dedi ayrıldı sıradan

bide elemanlar bilette satmıyo yani ben gittiğimde bekliyodu millet daha biletmi ne gelicekmiş e kaç tane geliceği de belli değil hatta gelip gelmiceği belli değil,bilet satan yerlerde adamları var bunlara el altından biletleri veriyolar bunlarda gidip 12 milyonluk açık biletini 40 milyona satıyo

japonlar filan bile vardı bilet almaya gelen,

Ulan öküzoğluöküzler zaten artık biletleri stadda satmıyosunuz
sonra millete kaçak veriyosunuz kara borsa giydiriyosunuz millete,30k kişi kaçak biletmı alıcak mına koim

sonra eve geldim biraz önce biletix e girdim bu seferde biletler tükendi diyo

çıldırmamak elde değil ne yapalım illa 40milyon domalmak zorundamıyım ben bilet almak için
[hline]I ma sucka for love.....

[Bu mesaj -Mandrake- tarafından 21 May 2003 14:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

haha ben de bi biletix gi$esinde siradaydim, bana geldi sira ben aldim bilet arkamdaki aldi onun arkasinda ki alamadi :) adam kafayi yedi ahhah. daha da kuyruk var di baya alamadi kimse. karaborsacilar satiyo du bilet 16 milyonluk yeni acik 50 den falan satiliyo du ya rezalet. neyse ben aldim cok $ansliyim :)[hline]klavye i$te, bildigin klavye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...