Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hon Kanunları

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

Madde 1- Asla Tank ile kongoru kesebileceğini düşünme. DPS'siz sakın deneme.

Madde 2- Karşıda Rampage varsa ve support alman gerekiyorsa asla Thunderbringer alma. Heba olursun.

Madde 3- Ophelia veya Parasite'ın ormanda olduğu bir line'da kasıyorsan sakın orman yolunu wardlamayı unutma. Aksi halde Bloodlust kaçınılmaz.

Madde 4- Asla Level 1 Deadwood ile Level 1 Devour'a vs girmeye kalkma. Bloodlust yersin.

Madde 5- Baskı kurmuşsan, pushlaman gerekiyorsa ama pushlayamıyorsan kesinlikle körü körüne pushlamaya kalkma. Oyunu verirsin.

Madde 6- Asla Combatta vodoojester ile curse'ünü atıp ölümüne ulti açma. Zaten curse yiyen herhalükarda ölecektir. Stun'ın çok değerli takımdan kendini mahrum etme.

Madde 7- Profit: Support isen ve karşıda Chronos varsa kesinlikle CommandBook kas. Hem ultinin içindekileri dışarı çıkartırsın hemde hızlı isen açılmadan zıplarsın.

Madde 8- Eğer eziyorken, yenilmeye başlarsan bilki kaybedecksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Kardes bu yazdiklarinin hepsini uyguladim ama yinede kazanamadim.
Ne yapmaya calisiyosun sen ya? Insanlara yanlis bilgi vermeye hicmi utanmiyosun?
Onceden boylemiydi buralar, insanlar birbirlerine yardim eder bilgi paylasirdi. Simdi kendini bilmezin teki gelmis burda insanlara yalan yanlis bilgiler vererek duygulariyla oynuuo.
Bak guzel kardesim ben sinir hastasiyim ve senin yuzunden bi suru oyun kaybettim. 2 tane klavyemin parasini kimden alicam ben? Babam vefat etmis annemde temizlige giderek aile gecindiriyo. Almanyadaki Dayimdan hediye gelen klavyeleri kirdim. Simdi ben nerden bulucam baska klavye? Parasini verebilecrkmisin?
Bu yaptigin insanliga sigmiyor. Onceden insanlar birbirlerine kufur ederlerdi ama sebebi vardi. "BD yapmasana ........oglu", "senin yapacagin iteme ......yim" "kim feedledi lan bu sendvireyti ...... ......." diye yanlislar icindi kufurler. Ama snde 1 degil 10 tane yanlis var demekki oyunlari kazanamiyosam. Hangi birine kufredeyim?
Burasi paticik ve kimse sana bu hakki taniyamaz. Kimseyi salak yerine koyamazsin anladinmi?
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

bi an çok korktum 0ne açtı başlığı diye, daha kötüsüymüş

Lord_Argos said:

Madde 2- Karşıda Rampage varsa ve support alman gerekiyorsa asla Thunderbringer alma. Heba olursun.

yanlış.void talisman+tp ayrıca her int support değildir.

Madde 4- Asla Level 1 Deadwood ile Level 1 Devour'a vs girmeye kalkma. Bloodlust yersin.

yanlış.rootla kaç.

Madde 6- Asla Combatta vodoojester ile curse'ünü atıp ölümüne ulti açma. Zaten curse yiyen herhalükarda ölecektir. Stun'ın çok değerli takımdan kendini mahrum etme.

yanlış

Madde 8- Eğer eziyorken, yenilmeye başlarsan bilki kaybedecksin.

yanlış.combatın gidişatını değiştirecek bir sürü şey var.mesela dd çıkabilir ya da 1-2 kişi eksik olabilirsiniz,gank yersiniz vs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...