Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kim ne derse desin... Crit infil...

Ceti

Öne çıkan mesajlar

50cs
50thrust
32 evenom (lifebane onemli degil onemli olan str cons decrease)
35 stealth
4dw :P

evet bu sekilde speclenmis bir infilin cogu class lara one shot cekecegine ve evade sonrasi dragon fang den sonra
hamstring leeper rib seperation ve ripper chain ile inmeyecek adam oldugunu sanmiyorum.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl32 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

pa koyamazsan dragonfang atip hamstring leeper rip seperation ve ripper basarsin :)
sonucda df den sonra stun olmus oluyor ve hala last attack evaded luyor :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

pa yi vuramazsan vanish var hocam ustelik crit bladesin ve mastery of pain IV den bahsediyorum. su anda III var.
2 lik anytime garrote chain bile inletir adami :)
ve dragon fang i vurman demen combat in bitmesi demek oluyor...[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

benim yaptigim bu spec bir kac sn yelik combatlar icin emrecim :)
life bane yerine iki silahada dot proc koydur snare i ve debuff kullan.
debuff i main hand de kullanacagim boylece pa vurdugum adam hayir etmez :)
ustelik dragon fang i yedikten sonra hamstring leeper rip seperation ripper diyorum neye gerek DoT :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

zaten 0 dw de %25 vurma sansin var off hand le dualist reflex III ile bu sansi %35 e ceksem hayli hayli yeter bana. neyse benim infil 50 oldugunda kapisiriz :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

Ayni silahtan 2 tane alacaksaniz 3 tane alin, 2 tanesine ayni sc yaptirin, sora dot, snare ve debuff poisonlari surun ucune de, birini right-left ile birini left-twohand ile kullanin, her tip poisoni cakin adama :) Arada 2-3 saniye silah degistirmeniz gerekecek tabi.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, GM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

ben main hand olarak guarded rapier off hand olarak long dirk kullanacagim.

3 tane guarded rapier ve 2 tanede longdirk tasimayi planliyorum..[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

Ben şu an infil LvL liyorum. Düşündüğüm spec,
35 stealth
39 CS
DW 30
Slash 50
Venom 33
Stealth auto train gidiyor.LvL 48'e kadarda öle gidecek. Ordan cebime 77 puan kalacak bu puanları venoma yatırabilirim lifebane i RR4 olunca alabilmek için. Ama daha buna tam karar vermedim. Classım briton. Bakalım bu spec üzerinde çok uğraştım. İyi sonuçlar vereceğini ummaktayım.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 43)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ceti, 13 May 2003 11:28 tarihinde demiş ki:
50cs
50thrust
32 evenom (lifebane onemli degil onemli olan str cons decrease)
35 stealth
4dw :P

evet bu sekilde speclenmis bir infilin cogu class lara one shot cekecegine ve evade sonrasi dragon fang den sonra
hamstring leeper rib seperation ve ripper chain ile inmeyecek adam oldugunu sanmiyorum.[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Aslinda orjinal bir fikir ama bir kac zayif noktasi var...

Birincisi 50 Base CS ini itemlarla cok rahat 62-63 yapabilirsinki, CS nin 50 den sonra attack ve ya Damage bonusu cok cok az o yuzden CS yi 39 yap derim boylece hem itemlarla 50 yaparsin hemde +CS itemlarindan eger fazla varsa fedakarlik yapabilirsin...

Ikincisi DW her ne kadar broken da olsa off handinle vurma sansini cok aza indirmis oluyorsun 4 Base DW bu 2% off hand vurma sansi verir, hadi itemlarla DW ni 14-16 yaptin diyelim bu genede maksimum 7-8% bir off hand vurma sansi verir ki bu, off hand en az main hand kadar onemli stealtherlar icin. CS den kistigib puqanlari DW ye ver derim birazini ve DW yi 20-23 arasi tut..

Bunlarindisin da 50 thrust a kesin katiliyorum buff bot la ve itemar 60-65 civari yapabilirsen bu sana maks main hand damage verir... Fakat envenomu 26 ta dusurup biraz daha DW ekletebilirsin belki stealth de 36 yapilabilir boylece sana sole bir spec cikar

50 Thrust
44 CS
25 DW
35 Stealth
31 Env[hline]Darkdaemonius XXII--MLF--50 Nightshade
Daemonius--MLF--50 Warden
Daemonius--Andred--50 Champion
Bolbot--MLF--50 Nurture Druid
Sosyal ağlarda paylaş

evet :)
bende tam onu yazacaktim gesp...
ustelik RA larla %5x3 25+15+10= %50 offhand sansim olur :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...