Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adventurer zırvası..

neuromancer

Öne çıkan mesajlar

adventurer açtık, heyo heyo...
iyi güzel, oynuyoruz falan. PvP'ye veriyim kendimi dedim, level 22'yim, level 17-18'den beri ql 30 full adventurer implantleri kullanıyorum Fair Trade'den aldım, 120-130k gibi bir para bayıldım. Herneyse.. iyi güzel, 1h Edged skill'im 168. İyi güzel, ql32 silah kullanıyorum çift el. Verdiğim damage ortalama 30-50 arası..
E geldi, ql 17 tek el silah kullanan enforcer bi bebe, 120 falan vuruyor ortalama. Nedir bu iş anlamadım!? hüöüh..
PvP'de ayrı bir dayak yiyorum ondan bundan, ne yapıcam ben...
N'APICAMMM!!!! HÖEHEÖHÖEHÖ

Nedir adventurer'ın olayııı zart zurtt.......[hline]Rashit of Blitz Me!, Macera Tutkunu...
Sosyal ağlarda paylaş

dusuk level pvp icin bi suru insan `twink` yapiyo. yani bi suru hesap kitap, yardimci item, buff vs. sayesinde levellarindan cok yuksek ql`de implantler kullanip, cok yuksek ql`de silahlar kullaniyorlar. giydikleri armor da ayni sekilde, oldukca yuksek ql.

level 22`de ql 30 implantler, hele hele shop`tan aldigin dandik setup`li hazir implantler ve tabi ki pvp icin yetersiz. onlari lvl 10 gibi takabilirsin zaten.

ornek veriyim: sadece dusuk lvl tower battle`lar icin actigim bir trader`im var. lvl 25, solitus ve uzerinde ql 80-90 implantler var. elindeki silah ql 70 kusur ve ql 50-60 arasi degisen CAS set giyiyo. hic level almiyo, sadece bu range`deki tower battle larda takiliyo.

insanlar twinking olayinin bokunu cikardiklari icin yeni baslayan bi insan pvp yapinca affalliyo bole hoa noldu bana nerdeyse gri adam maymun etti diye.

senin icin gayet dogal aslinda 30 implantler falan kullanmak, cunku zaten cok hizli level atliyosun ve bikac gun kullanirsin en fazla o ql 30lari, masraf yapip kastirmanin alemi yok, lvl 45 gibi rahat rahat ql 90 lari, lvl 70 gibi de 125 leri takarsin ole gider. ama bu seni pvp de harcayan adamlarin olayi dusuk level da kalmak ve pvp`de uber olmak icin kastirip kastirip mumkun olan en yuksel ql armor li, weapon`li implant`li setup`i tutturmak ve bunlari pvp`de denemek.

ha bi de, enforcer tabi ki senden cok daha fazla dmg koyabilir, olayi o onun zaten =]
Sosyal ağlarda paylaş

Mesela ben lvl 21 de ql50 42de de 90impleri takmıştım...

Ama bu bile çok sıradan işte heh Fib 90ları lvl25 te filan takmış :P

Hatta şöyle diyim benim 106 oldu Fixer hala 42de taktığım 90impler duruyo üstünde çokta önemli deil pvp yapmıycaksan yani :D[hline]Blackicer Clan MA-Iceforcer Clan Enforcer-Lilluu Clan Fixer

I'm not a man of too many faces...
The mask I wear is one...

Sosyal ağlarda paylaş

Hm.. O zaman şöyle diyim, bana yüksek buff yapabilecek ve yüksek ql implant craft edecek birileri bulunuyor mu Paticik'te, veya tanıdıklarınız varsa tanıştırabilir misiniz? Masrafları karşılayabilirim, yüksek miktarda para kazanıyorum level'ıma göre. 650k param var, paranın tamamını implant'e harcayabilirim.[hline]Rashit of Blitz Me!, Macera Tutkunu...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi nasil 50 damage veriyosun ben hayvan gibi damage veriyodum lvl 22 iken yaklasık 70-85 civarı :)
iki silahlada bunu vurunca :)[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Damage çıktısını maxlamak için silahınızı ilgilendiren skillin bağlı olduğu abilitylere dikkat ediniz.
Ornek: Pistol için bakarsanız Int, ve Str gibi maxlarsanız damage çıktısını maxlama şansı yükseliyor gibi.

lvl 80 de 1.6k brawl damage verdiğim oldu bu yolla.[hline]---------------------------------------------
RK1
"Onzac" The Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
Sosyal ağlarda paylaş

pvp de verdigin damage en fazla karsindakinin %40 i kadar olabilir
normalde verdiginiz damagelar da pvp de yarisina iner
pvp de iyi olmak icin itemlar ve implantler flm yetmior, karsinizdaki professioni da bir derece bilmeli ona gore taktik kullanmalisiniz ki ben hergun yeni seyler ogreniorum hala
bu twink isi de gercekten bilgi isteyen bir konu[hline]Rookie Fidel 'Citir' Clyburn - Clan Soldier
Fidel 'Ikae' Clyburn - Clan Enforcer
Sosyal ağlarda paylaş

Bırakmadan önce bi heves dedim pvp charı yapacam bu işi öğreneceğim gece lag olmuyo ben bunların hepsini keserim dedim(fazla cüneyt arkın filmi izlemekten oldu sanırım).
Neyse bi adv yapacaktım bütün hesap kitaplarım yaptım(7 sayfa diyebilirim en kral bufflarla en iyi neyi giyerim onu çıkar bunu giy vs vs...).Bir ma kasmıştım sağolsun herkes çok yardımcı oldu bilgi olsun nakit olsun zorlanmadım diyebilirim.Bide solo gibi bi avantajın olunca para fazla dert olmuyo.Neyse adv yi 18 saatte falan level 27 yaptım carbon vs giydim alabilcegim en max sol lları aldım elime gittim(1,5m tuttu bunlar).1 hafta içinde toplam 15-20 kişiyle kapıştım hepsini aldım(ma critical buff vardı üzerimde o ayrı tabi).level 25 bi enforcer la kapıştım ve chardaki bütün itemları sattım direk level kasma olayına girdim.Adamın beni aşagı alması 30-60 saniye falan sürdü sanırım.Bazı konularda adamlarla kopışma şansın cidden yok herifler ebay den paraya abanıyo gidiyo en kral item ı satın alıyo.Adama ne armorunu nede başka bişeyini sordum sadece implerini sölemesini istedim ve 3 saat kafasını si....im diyebilirm.Hiçbir şey sölemedi ben tilt olmuştum oda ayrı konu tabi.(bazı konularda bilgi eksikligim yada sonradan değişmiş durumlar olabilir yanlışım varsa kusura bakmayın)En son gördügüm item ve lagında çok olması nedeniyle adv 67 gibi bi levelda bıraktım sanırım.Gördügüm itemın fiyatı için 450m dediler ma için bir armordu ve adam bunu bütün setini almış ne kadardır bilemem ben sadece bir parçasını sormuştum.Neyse raidlerde çıkan bişeymiş sanırım bunun source u.

Off bea içimi döktüm dönecek gibi oluyo insan:)
Absolut abi saygılar bi çayını içmeye gelemedim belki oyuna dönerim orda görüşürüz :)[hline]Beggie The King
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 21 May 2003 23:57 tarihinde demiş ki:
arkadas 44 oldu daaa halaa giyemiyo 90 impleri =p basimin etini yiyo hergun Feline grace diye =][hline]Ernest "Disappear" Clyburn
Jena "Sherea" Varela

adi leyn, kim giyemiyormuş.. :)
bugün giydim işte, alla alla! :)
Feline Grace buluyorum, Iron Circle, Essence bulamıyorum, birşey bulamıyorum. Ala ala, Feline Grace mi tek sorunumuz :D. Cık cık, noob olmak suç mu? :([hline]Rashit of Blitz Me!, Macera Tutkunu...
Sosyal ağlarda paylaş

Tir South Gate dışında nerdeyse gerekebilcek bütün Yüksek lvl Prof. lar olduğu için pek sıkıntı çekmezsiniz...

Eskisinden çok daha kolaylaştı ilginç şekilde eskiden Doc bulmak sorundu şimdi bazen team toplarken Doc bile seçiyoruz hehe...[hline]Blackicer Clan MA-Iceforcer Clan Enforcer-Lilluu Clan Fixer

Sosyal ağlarda paylaş

Bide tabii yüksek lvl char çok arttı... eskiden (siz bilmezsiniz :P ) biz lvl 200 char görünce Whooooo! filan derdik hehe... tabii RK2'de kısmen daha sakin ve yeni açılmıştı o zamanlar :)[hline]Blackicer Clan MA-Iceforcer Clan Enforcer-Lilluu Clan Fixer

[Bu mesaj Blackice tarafından 22 May 2003 16:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...