Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer'a yeni başlayacak arkadaşlardan ricam

rapper256

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Warhammer'a başlamayı düşünüyorsanız, oyuna başlamadan önce benimle iletişime geçebilir misiniz? Oyuna benim davetimi kabul ederek kayıt olursanız, Manticore adlı bineği almam için davet etmem gereken üç kişiden biri olmuş olursunuz. Ayrıca her kişi için bonusu var oyunun. En son Manticore adlı binek veriliyor. Benimle iletişime geçmeniz durumunda oyuna kaydolacağınız mail adresinizi vermeniz ve yollayacağım daveti kabul etmeniz yeterli. Rica ediyorum sizden arkadaşlar. Sadece davetimi kabul edeceksiniz, yapmanız gereken başka bir şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
selamlar canlarım
oyuna yeni başlayacak arkadaşlar
azgal serverında oyuna başlıyacam ben diyorsanız, [email protected] bir mail atın, oda size bir mail atsın sonra size gelen mailden oyuna üye olun hem siz karlı çıkın hem o. Ayrıyetten kampanyamız bununlada sınırlı değil! Böyle bir cengaverlik yapacak arkadaşa azgal serverinde tammmmmm 500 altın evet yanlış duymadınız 500 altın verilecek ve bunun yanında bir adet diye devam edermişim
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Herifcotr said:

selamlar canlarım
oyuna yeni başlayacak arkadaşlar
azgal serverında oyuna başlıyacam ben diyorsanız, [email protected] bir mail atın, oda size bir mail atsın sonra size gelen mailden oyuna üye olun hem siz karlı çıkın hem o. Ayrıyetten kampanyamız bununlada sınırlı değil! Böyle bir cengaverlik yapacak arkadaşa azgal serverinde tammmmmm 500 altın evet yanlış duymadınız 500 altın verilecek ve bunun yanında bir adet diye devam edermişim

mailini attım
Sosyal ağlarda paylaş

Snake said:

şaka gibisin cidden.

zaten kendin mail açıp o mailı recruit edip ödeme yaparsan ekstra ücret ödemeden 1 aylık sub almış oluyosun. ama amacın beleşçilik tabi. yamyam memleketi olduğu için normal.

ne saçmalıyorsun sen ya? böyle bir şey olduğunu bilsem ne diye millete burda yalvarayım? ve evet beleşçiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...