Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

piyasada olan kaliteli bi oyun lazım

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Bak SANA sadece bi oyun diyim BAŞKA bişe DEMİYİM
eğer NEtten oynicaksan
NWN öneririm Neverwinter Nights s oldugunu tam hatırlamıom :)
Eğer IIH Multi bozar diosan Mafia Soldier Of fortune Sims in serisi BAK SIMS ONLINE BABA OYUN VAR BENDE COK BISE ANLAMADIM AMA Medal Of HONOR babalar gibi paşalar gibi oyun COUNTER OYNARSAN TABE BIKARSIN

AL sana YA:rock: :)[hline]Firehouse I live my life for you
Sosyal ağlarda paylaş

şu sıralar diablo'dan başka bir şey oynamıyom ama okuduğum kadarıyla öneri yapıyorum (denenmemiştir yani)

frp - icewind dale 2
strateji - moo3
aksiyon - mafia
fps - battlefield 1942 - road to rome
adventure siz bana önerin arkadaşlar...
diablo'dan başımı kaldırabilirsem, bunlardan birini alıp oynıcam :-)[hline]Her şey düşündüğün gibidir...
Sosyal ağlarda paylaş

BAk Eski Of neydi unuttum of of of cursor Biseydi ama neydi ya monkey island neydi unuttum Cursor biseydi ama unuttum

Monkey ISLAND en babası 1 2 3 4 5 6 hepsını öneririm 5 ile 6 yok tabe uctum

:)
Bende BOX TIBERIAN SUN var netten bayıla bayıla oynuom süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr[hline]Firehouse I live my life for you
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hairband, 03 Mart 2003 17:31 tarihinde demiş ki:
BAk Eski Of neydi unuttum of of of cursor Biseydi ama neydi ya monkey island neydi unuttum Cursor biseydi ama unuttum

Monkey ISLAND en babası 1 2 3 4 5 6 hepsını öneririm 5 ile 6 yok tabe uctum

:)
Bende BOX TIBERIAN SUN var netten bayıla bayıla oynuom süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr[hline]Firehouse I live my life for you

1 - The Secret of Monkey Island
2 - Monkey Island: LeChuck's Revenge
3 - The Curse of Monkey Island
4 - Escape from Monkey Island

hepsini teker teker oynadım ve bitirdim, mutlaka oynanmalı ve bitirilmeli. hepsi de klasik olmuş oyunlar. tabii lucasarts'ın Starwars serisi dışındaki tüm oyunlarını (indiana Jones'un son çıkanı hariç) oynadım ve bitirdim. hepsini de ayrı ayrı severim...[hline]Her şey düşündüğün gibidir...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zeke, 03 Mart 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
adventure da 3 tane cok sağlam oyun var
alın size öneri
1*post mortem
2*silent hill (tam adventure sayılmaz ama bulmacalar falan süper adventure sevenler alıp easy de oynasın yaratıklar easy de hiç uğraştırmıyo)
3*siberia

sagol :)[hline]Her şey düşündüğün gibidir...
Sosyal ağlarda paylaş

C&C dediniz ciğerimi yediniz zuah zuha BAK CC RENEGADE WAR sağlan oyun HATTA MAKINAN KALDIRIRSA GIANTS I AL HAYVAN GRAFIK WAR OYUNDA KALDIRMAZ SENIN MAKINA BENIMKı p4 200 256 60 harddisk fln fln 64 geforce4 mmx tv out VE KASIO dusune bılıomusun AMA COK SAĞLAM OYUN BI KERE VARYA O OYUNUN BASINA OTURDUM 6 saat of off NE BICIM GOZLERIM BACAKLARIM BASIM HER TARAFIM AĞIRMAYA BASLADIM SALAKLASMAYA BASLADIM COk oynama o oyunu pek tavsiye etmem saka grafikler deli yani hani güneşe bakarsınya gözün kamaşır oyundaki güneşte ole cok süperrrrrr Şittle TAVSIYE EDERIM OYUNU[hline]Firehouse I live my life for you
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hairband, 03 Mart 2003 17:08 tarihinde demiş ki:
...Eğer IIH Multi bozar diosan Mafia Soldier Of fortune Sims in serisi BAK SIMS ONLINE BABA OYUN VAR BENDE COK BISE ANLAMADIM AMA...
[hline]Firehouse I live my life for you

kusra bakma ama burayı belirtmeden gecemiyecem cok super :)[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 04 Mart 2003 15:29 tarihinde demiş ki:
sonic the hedgehog[hline]Bakıyorum da neşem pek yerinde dii mi canım kendim. Tabi tabi.. Potasyum.. Potasyum..
- Deli Cevat

:D HEHE
Sanitorium'un bir aralar hastası omuştum elimde tek demosu wardı ve o bölüm beni hasta etmişti zamanında (4 5 sene önce) hert yerde orjinali aramıştım ama bulamamıştım.
Bu Sıralar vakit geçirmek için Hitman 2 oynuyorum Oyunun sonuna geldim. Son bölüm için şu an strateji geliştiriyorum...[hline] Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel

nebuchadnezzar, 04 Mayıs 2002 19:28 tarihinde demiş ki:
bana bir frp bug ı söyleyin

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
hmm aynı kriz gene vurdu beni ya
matrix , vice cityi , MGS'yi aldım beklediğim gibi çıkmadı hiç biri güzel bi oyun önerin hadi.[hline]Long lost words whisper slowly to me
Still can't find what keeps me here
When all this time i've been so hollow inside
I know you're still there
Sosyal ağlarda paylaş

freelancerı oynadım bi süre. zevkli bi oyundu ama habire monoton şeyleri yapmak sıktı.şimdi rise of nationsu denicem arkeyn baya övmüş oyunu[hline]Long lost words whisper slowly to me
Still can't find what keeps me here
When all this time i've been so hollow inside
I know you're still there
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...