Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kolayindan bikac soru

AssassiN

Öne çıkan mesajlar

3-4 ay once assassin karakter acma yolunda ilerlerken uodan bayip oyunu birakmistim
simdi yine aron'un gaziyla basliyorum
assassin karaktere devam edicem yanliz bikac sorum var
ben template icin;
110 fenc
100 tactic
100 anatomy
100 hide
100 stealth
100 poison
+ ya magery yada baska bi skill dusunuyodum

yanliz simdi aos ile beraber hersey degismis poison resist falan fistan
sizce yukardaki template suandaki degisiklerle ise yararmi?
ekleme ve degisikler yapabilirsiniz ustunde

sonracima ben hala aos almadim, almayi dusunuyorum yanliz t2a'dan upgrade edicem
aos lbr gibi hem 2d hem 3d clientmi veriyor?
vermiyosa hem lbr hem aos almayi dusunuyorum cunki

simdilik aklima gelenler bukadar geldikce daha agritirim basinizi

sureniz 45 dakika bilemediklerinizi bos birakmayin, sallayin
kopyada cekebilirsiniz[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

upgrade ettikten sonra sspeak ve necromancy ile cok ilginc combinasyonlar cikiyor savaslarda...neredeyse instant kill e gidior..

arada resist cok sorun degil..yani resist bariyerini kirman karsidakinin...zaten assassin liin esas yanii o gibi;)[hline]*curiosity res-kills*
...mono
Sosyal ağlarda paylaş

topic açmıyım şimdi bişey bende sorucam
şimdi bu bond lama olayı var ya haywanı
hah
onu pack hayvanlara nası yapacağımızı bulamadım yani yem veremiyorum hayvana çantaya atıyo onu nasıl yapıcam bideee
bi tane mace buldum dragon slayer ama o kadar
mace dragon slayer başka özelliği yok para edermi bide enchant olayı bunda kullanılırmı haaaa hazır enchant demişken
bende bi tane %10 LRC Chain Shirt var bunu mage armor yapabilirmiyiz enchant olayı ile bu arada bişey daha geldi aklıma enchant sadece runic hammerlamı yapılıyo runic hammer kullanmak skill istiyomu kaçtır istediği skill
.................
çok sordum galiba ya.....[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fiercewind, 21 May 2003 19:48 tarihinde demiş ki:
topic açmıyım şimdi bişey bende sorucam
şimdi bu bond lama olayı var ya haywanı
hah
onu pack hayvanlara nası yapacağımızı bulamadım yani yem veremiyorum hayvana çantaya atıyo onu nasıl yapıcam bideee
bi tane mace buldum dragon slayer ama o kadar
mace dragon slayer başka özelliği yok para edermi bide enchant olayı bunda kullanılırmı haaaa hazır enchant demişken
bende bi tane %10 LRC Chain Shirt var bunu mage armor yapabilirmiyiz enchant olayı ile bu arada bişey daha geldi aklıma enchant sadece runic hammerlamı yapılıyo runic hammer kullanmak skill istiyomu kaçtır istediği skill
.................
çok sordum galiba ya.....[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık

hayvana doğru yem vermiyor olabilirsin. örneğin beetle a elma verirsen çantaya düşmesi doğaldır. mace oyundaki en az para eden weaponlardan biri çünkü kimse mace kullanmıyor. enchant olayında ise craft skill in önemli. bs ile ilgili itemleri başarılı bir şekilde enchant yapmak için bs skill inin yüksek olması gerekiyor aynı şey tailoring içinde geçerli. yani bu skillerin yüksek değilse enchant işine bulaşma çünkü fail olup enchant yapmak istediğin itemi kaybedebilirsin. skill in gm olması başarılı olman için pek yeterli değil 120 yada en azından 110 olmadan önce yüksek seviye enchant yapmamanı öneririm. bu yüzden baya bir item kaybetmiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...