Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve eve alienware gelir

BlacKDagger

Öne çıkan mesajlar

bonePART a mortis e sorabilir kufur eden ve hakaret edenler burasi donaim baslidir bende laptopun ozellikleri ve fps degerlerini paylastim konu bana ve para muhabbetine dondu lutfen seviyeli olun seviyeli konusun ben burayi biraktigimda seviyeli bir yerdi ben moderatorluk yaparkende seviyeliydi sahsima yapilan hakaretler varsa dedigim gibi kanun var nizam var geregi yapilir bilmeyenler icin diyorum internet kanunlarindan yeni haberiniz yoksa diye buna gore davranin karsinizdaki kisiye hakaret etme hakkiniz yok sizin burasi okul bahcesi degil
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

trolümn de suçu var da iplemeyeceksin trolü, hakaret varsa ve rahatsız oluyorsan gerekeni yapacaksın "mahkemeye veririm haa" diye çıkışmayacaksın

tamam da adam 2002 üyesi. ne kadar zamandır gelmemiş. trolün nerelere sıçradığını veya dönen muhabbetleri bilmiyor. ee? sinirlenmesi doğal değil mi
Sosyal ağlarda paylaş

abartmayın olm.

bu gibi bi konu açtığınızda herkes "ooo hayırlı olsun" demeyecek.
hele burada hiç demeyecek.
bu gerçek burasının seviyesiz olduğunu göstermez ama. bu sadece farklı bir yapıya büründüğünü gösterir. geliştiğini değiştiğini gösterir.

cidden kalkıp da "eskiden böle değildi" ile gelmeyin. siz de böle değildiniz eskiden. eskiden de böyleydim ben diyen de tatava. ya da vampir falandır. açın eski fotoları bakın bölemiymişsiniz. değişmişsinizdir illa ki. kırışıklık mı o? alla alla geçmiş olsun.

onu geçiyorum, yapılan esprileri kaldıracak olgunluğa sahip olun ama. doğrudan hakaret varsa zaten moderasyon çalışıyor. ama iki espri için bu kadar celallenmeyin durduk yere.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...