Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Merlindeki Albion Yurttaslar...

Gliraniel

Öne çıkan mesajlar

kay serverinda az kisi oldugu , grup olmadigi , ayrica ice wiz olmamdan dolayi solo yapamadigim ve SI expine sahip olmadigim icin Merlinde oynamaya karar verdim.Turk arkadaslar varsa mesaj atsinlar tanisalim kaynasalim.

Gliraniel Frostmoon The Hun [ Ice Wizard ] on Kay

Laerina Blackmore [ Minstrel ] on Merlin
Sosyal ağlarda paylaş

Kay serverda az kişi var diosan ben sana bişi demiorum. Geceleri 04:00-05:00 gibi kal oyunda bi gör bakalım kaç kişi var az dediğin yerde :)
Tabi hiç bi zaman Merlin, Guinevre vs. gibi kalabalık olmaz çünkü onlar ilk açılan serverlarmış.
Nerde çokluk orda... felsefesine inandığım için hiçbir zaman öyle serverlar tercih etmem. Kay server süper. Hunları çok seviorum. Oyunu bırakana kadar onlarlayım.
Saygılar.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Necrocks - Necromancer of Hun (LvL 44)
Sosyal ağlarda paylaş

lol glad dün akşam sana çok güldüm aumda tek başına dolanıyodun yere oturup kalkıyodun hehe sora N walla geldin orda oturdun yine güvenemedin stealther vardır diye kalkip gittin sana söleyecektim oturabilirsin güvenli diye N wallda 4 infil 2 scout vardi:)[hline]Carternas-level 50 Champion Hib/Ex.
Sianure Sardokar-lvl 50 infiltrator alb/kay
Ageon- lvl 50 cleric alb/kay
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Afterdeep, 21 May 2003 01:02 tarihinde demiş ki:
Kay serverda az kişi var diosan ben sana bişi demiorum. Geceleri 04:00-05:00 gibi kal oyunda bi gör bakalım kaç kişi var az dediğin yerde :)
Tabi hiç bi zaman Merlin, Guinevre vs. gibi kalabalık olmaz çünkü onlar ilk açılan serverlarmış.
Nerde çokluk orda... felsefesine inandığım için hiçbir zaman öyle serverlar tercih etmem. Kay server süper. Hunları çok seviorum. Oyunu bırakana kadar onlarlayım.
Saygılar.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)

after zaten çoğu zaman 04-05 saatleri arası onlinedım ama hic bir zaman da dediğin kadar çok insanı online göremedim :)
Sosyal ağlarda paylaş

valla merlinde rvr sorunu olmuyo pek her saate adam var geceleri bi felaket ama yani zerg ama ole bole deel inanilmaz bi rp akimi var 5 fg 5 fg giriyo adamlar olen geri geliyo vs cok guzel rp akiyo ve savaslar sadece emainde deel isin guzel yani her frontierde bolca adama rastliyosunuz[hline]Us Kay Server -=Merc=-
Sosyal ağlarda paylaş

Hepimizin oyun anlayışı farklı. Albionda geceleri 500 kişi oluyo. 100 kişi diyenler kontrol etsin tekrar. Öğlen 15:00'de oyuna girdiğimde arkadaşımın infiliyle mpk veya DL'i camp ediyorum. Bu kadar çok tek çıkan adam herhalde az server'da vardır. Onları aşşa alıp 2. geçişlerinde /salute etmek kadar zevkli bişi yok :)
O dediğiniz kalabalık serverlarda bu olmaz.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Afterdeep, 22 May 2003 01:08 tarihinde demiş ki:
Hepimizin oyun anlayışı farklı. Albionda geceleri 500 kişi oluyo. 100 kişi diyenler kontrol etsin tekrar. Öğlen 15:00'de oyuna girdiğimde arkadaşımın infiliyle mpk veya DL'i camp ediyorum. Bu kadar çok tek çıkan adam herhalde az server'da vardır. Onları aşşa alıp 2. geçişlerinde /salute etmek kadar zevkli bişi yok :)
O dediğiniz kalabalık serverlarda bu olmaz.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
[hline]/s task
Sosyal ağlarda paylaş

yukarıdaki espiriyi herkez 2 kere görüp 2 kere gülsün diye tekrarladim..
kay da 60 alb warken sadece merakimdan merlin e girdim 450 mid wardi.. sora tekrar Kay a bakti bi de ne göriim 270 player..
yani kay da kalabalık şööle de bööle de demenin anlamı yok.. kay kalabalık bi server değil.. herkezin oyundan aldığı tad baskadır o ayrı mesele kimisi öle sever kimisi böle bunun tarsışması bile gülünc bence.[hline]/s task
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben ne bir espri ne de gülünecek bi durum gördüm yukarda. Çok gülüncüne gittiyse banada söle bende güliym. Sonuna kadar arkasındayımki Kay kalabalık bi serverdır. Eğer sen 1500 kişiye az diyorsan birşey diyemeyeceğim tabi.
Merlin vs. nin tek avantaji ilk açılan serverlar olması. Bu Kay olsaydı 2300 kişi Kay'da oynuyor olurdu. Ama sabaha karşı girildiğinde Kay hep ilk 5-6 içerisinde server doluluk sıralamalarında.
Konu çok uzadı zaten. Gereksiz tartışmalara varmasın lütfen sonu. Topic'in kilitlenmesini istemem gereksiz yere.[hline]Sungur - Scout of Hun (LvL 50)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...