Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Software KVM switch - Micros~1'tan

Mr_Hand

Öne çıkan mesajlar

MS'te elemanın teki canı sıkılmış böyle bişey yazmış anlatılana göre. Bikaç bilgisayarı tek mouse - klavyeyle yönetmeye yarayan bağlantı elemanına KVM deniyo, biliyosunuz. Bu arkadaş gitmiş bunu yazılım olarak yapmış, üstüne bir de dosya taşıma vs. gibi işlevleri de eklemiş. Henüz denemedim, ama isteyen olur heralde diye yazıyorum işte ben de.

naha olayın anlatıldığı link

naha da program

Bu arada muhtemelen en az Vista lazım, xp ile falan deneyip hayalkırıklığına uğramayın sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız bu programlar tam olarak remote desktop uygulaması sayılmaz aslında. KVM dahi sayılmazlar zira işin içinde V yok. Onun ekranını kendine getirmiyor onun ekranında kendi kaynağınla çalışıyorsun çünkü. Bu yüzden teamviewer ile mukayese etmek çok da doğru değil.

@Gladmir: Evet ama yine de Garage'dan daha çok platform destekliyor. Ayrıca ileride bir gün osx destekleyen sürüm çıkarsa onun Garage olmayacağına dair bahse girebilirim. :o)
Sosyal ağlarda paylaş

GE-TA said:

Yalnız bu programlar tam olarak remote desktop uygulaması sayılmaz aslında. KVM dahi sayılmazlar zira işin içinde V yok. Onun ekranını kendine getirmiyor onun ekranında kendi kaynağınla çalışıyorsun çünkü. Bu yüzden teamviewer ile mukayese etmek çok da doğru değil.

@Gladmir: Evet ama yine de Garage'dan daha çok platform destekliyor. Ayrıca ileride bir gün osx destekleyen sürüm çıkarsa onun Garage olmayacağına dair bahse girebilirim. :o)

Osx destegi var ama lion yok demek istedim, garage dan oyle birsey cikarsa direk islerine son verilir heralde :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...