Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sanal kredi kartları

-Aragorn-

Öne çıkan mesajlar

sanal kredi kartlarında eve ekstre geliyomu? mesela benim pederin garanti'den shop&miles sanal kartı var ben onu kullanıp bişiler alsam onun ekstresi eve gelirmi? yoksa sadece internet banka şubesinde mi görebiliriz neler yaptığımızı?[hline]"Bu hareketi yapıyorsa Shaq, alkışlanmalı şak şak." -İsmet Badem

Ben OSKİ'yim!
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
arkadaşlar 1 ay önce açmıştım bu topici. topici yazdıktan sonra kullandım kartı. ama üstünden tam 1 ay geçti. ekstrenin esamesi bile yok ortamda. nedendir sizce?
bir de bişi daha sorucam. zamanında sanki 18 yaşından küçüklere sanal kredi kartı falan gibi reklamlar hatırlıorum. dorumu? doruysa hangi bankaların? şartlar nelerdir falan bilen varsa açıklayabilirmi[hline]Oski The XXL Hero

Hepimiz OSKİ'yiz.
Sosyal ağlarda paylaş

ohoh praw hatırlamazmıyım lol
aralıksız 5-6 saat tf oynamışlıımız vardır. en kral spy dım bi aralar, TcT falan vardı. pöh, eski günner.
bu arada senin icq var hala bende listemdesin.
bu extra kart ne iş? benim pederin shop n miles ı var. onun adına bi sanal kart var. ama ben istiom ki benim adıma bi sanal kart olsun. senin ki öylemi şimdi?[hline]Oski The XXL Hero

Hepimiz OSKİ'yiz.
Sosyal ağlarda paylaş

buldum
aslında tam benim istediim bi kart işte. bende maestro var iş bankasından tabii kredi kartı deel bi bok alamıorum netten falan. bu kart iiymiş visa veya master falan. tek farkı kredi kartından içine para koymam lazım almak için. neyse sorun deil o da. kısa bi zamanda gidip alayım.[hline]Oski The XXL Hero

Hepimiz OSKİ'yiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...