Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BJK - GS Maçına İzmir'den Gidecekler Ve İstanbullular...

Eno

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar...

Önümüzdeki hafta beşiktaş galatasaray maçına izmir den geliyorum. Eğer izmir den gidecek başkaları da varsa birlikte gidelim. Muhtemelen cuma akşamı yola çıkıcam ve maçtan sonra dönücem. Diğerleriyle de gidiş-dönüşü konuşuruz ayarlarız problem değil...

İyi akşamlar...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Justin, 17 May 2003 22:36 tarihinde demiş ki:
enoyla beraber gidiyoruz biz
ehehe
gs tribününe davet ediyorum seni eno
yada hyr ben bjk tribününe gitçem
çarşı denen adam yaralamak öldürmeyi marifet sanan şerefsizlere kurban olmak istemem[hline]cRn

dedigin basta cok ayıp serefsiz lafı senın sevıyenı gosterır sonucda forumlarda olup carsıdan olan ınsanlarda war ve sen sırf bu adam oldurme lafını bcarsının sarkılarından alıyosan o sadece eglenme amacı yazılmıs sozlerdır ama bazı avanakların beynı basmadıgı ıcın bole laflar ederler
sarabıda ıcerız
esrarıda cekerız
biz adamı ... fılan esrar lafını ıstersen aa bunlar bak bıde esrarke$ fılan de[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Justin, 17 May 2003 22:36 tarihinde demiş ki:
çarşı denen adam yaralamak öldürmeyi marifet sanan şerefsizlere kurban olmak istemem[hline]cRn

[Bu mesaj Justin tarafından 17 May 2003 22:42 tarihinde değiştirilmiştir]

ağzını topla kimseye şerefsiz diyemezsin sen.. sen kimsinki tanımadığın adamlara şerefsiz diyebilesin.. ne özelliğin warki dahamı üstünsün?..

tanımadığın insanlar için yorum yapma.. o insanlar senden bin kat daha iyi insan olabilirler.. ki öyleler zaten yazdığın yazıdan belli..[hline]Avrupa fatihi efsane yalan
Siz yokken o vardı göklerde uçan
Bir asır devirdik senin sevginle
Ne mutlu Be$ikta$'a gönül verene..

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...