Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kuzey Güney (2011) - Kanal D

Wispy

Öne çıkan mesajlar

bu bölümde hep beni rahatsız eden 2 konu sonunda senaristlerin de akıllarına gelmiş.
Bir şu Cemre'nin zırt pırt Kuzey ve Ali'nin yanına atlayıp gitmesine uyuz oluyordum; anası dedi işte, "sana ne oluyor lan,gidemezsin gecenin bu saatinde" dedi de durdurdu.
İkincisi de bu Ferhat bu kadar güçlü adam, Kuzey neyine güveniyor da tek başına bu herife dayılanıyor derken senaryonun bence en zayıf olan bu konusuna adını şimdi hatırlamadığım Kuzey'i adamlarına aldırtan mafya babasını katarak çare buldular. Bundan sonra Kuzey'in arkasında durursa biraz olsun Ferhat ile mücadelesinin bir mantığı olur diye düşünüyorum.
Onun haricinde Kuzey'in Güney'i ispiklediğine hem annesinin ve hem de Güney'in son ana kadar inanmaları çok hem de acaip aşırı saçma. Ortada Simay varken aralarında her ne olursa olsun, nasıl Güney'in ve anasının aklına Kuzey'in ispikleyeceği gelebilir ki? Lan bu senaryolar gerçekten Flaş tivi izleyen teyzeler için yapılıyor galiba?!?!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
mümkünse ingilizce konusmasınlar bu dizide artık.

okul birincisi olan dallamanın odunluğunu geçtim, toplantıda konustugu sözde ingiliz olan herif bile ''türküm ben!'' diye bagırdı.

güneyi oynayan herif bir de tiyatro oyuncusu falan yani..

this is a pencil

çok kızdım lan. o kadar dandik ve overrated bir dizi ki şu...
nah izlerim artık. zaten şu an ki cast le olabilecek son öngörülebiliyor gayet.
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Hand said:

mümkünse ingilizce konusmasınlar bu dizide artık.

okul birincisi olan dallamanın odunluğunu geçtim, toplantıda konustugu sözde ingiliz olan herif bile ''türküm ben!'' diye bagırdı.

güneyi oynayan herif bir de tiyatro oyuncusu falan yani..

this is a pencil

çok kızdım lan. o kadar dandik ve overrated bir dizi ki şu...
nah izlerim artık. zaten şu an ki cast le olabilecek son öngörülebiliyor gayet.

abi orda arabin icinde bekleyen seksi ingilizi kacirdin ve buna mi sinirlendin ahahahah off cok basariliydi o sahne tam dafuqq
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...