Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar onunde uzun oturmaktan kaynaklanan durus bozuklugu

unity100

Öne çıkan mesajlar

bence acaip var
başım önde yürüyorum sırf bu nedenle
yeni yeni düzeltmeye başladım
oturduğun yer rahat olmalı ve arkana yaslancaksın ki ben bunu yapmadım hep kambur oturuyorum allah akıl fikir versin bana.[hline]Call my name and save me from the dark
Save me from the nothing I've become
Sosyal ağlarda paylaş

eet olmuo dik valla
onun için ayrı bi efor sarfedip konsantre olmam lazım veya birinin devamlı dik otur demesi lazım
max. 2 dk. oluo sonra eski kambur vaziyet.quatzimodomudur nedir ona dönücem 5 yıl sonra bu gidişle
humpback olcaz..[hline]Call my name and save me from the dark
Save me from the nothing I've become
Sosyal ağlarda paylaş

Kadıköy'de Pena Net Kafe vardı eskiden. Böyle bilgisayarlarda pufidik koltuklar vardı. Gömülüyordun. Orası geldi aklıma. Niye kapandı ki?

Bir de cs oynarken kucağına atlayan kediler... arka tarafta gitar çalanlar.. uhu, penayı isterim ben.[hline]Ugly women makes us buy beer,
Pretty women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende boyun önde yürüyorum. ama çareyi buldum. 2-3 gün yastıksız yatın. çok iyi geliyo. belim ağrımaya başladığı zaman hemen yastığı atıyorum.[hline]Long lost words whisper slowly to me
Still can't find what keeps me here
When all this time i've been so hollow inside
I know you're still there
Sosyal ağlarda paylaş

arasıra kendini düzeltip hatta kalkar biraz da yürürsen hiçbirşey olmaz. ben de öyle duruyordum evvelden uzun süre, bizimkiler "oğlum kalk gez bari sağın solun tutulacak" vb diyordu, öğütlerini dinledim daha rahatım..[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 21 May 2003 19:13 tarihinde demiş ki:
Ben Burosit'in patron koltuklarından aldım derı.Cok memnunum tavsıye ederım.[hline]Simofle

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-

bende onlarin en buyugu vardi o da dayanmiyor. bi kere arkaligi kisa, tam ergonomik oturma durumunda basini dayiycak yer kalmiyor. zaten 1 sene yogun kullaninca dibindeki mil cort diye gocup komple manasiz oldu koltuk. devlet malzeme ofisinin sattigi mudur koltuklari daha buyuk gibi.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

E dik oturman için kafanı dayaman gerekmiyor zaten. Koltuğun ayarını yeterince dik konuma getir ve arkana iyice yaslan. Vücudun dikken kafan öne düşmez zaten.

Kafanın öne düşmesi için omuzların falan da düşmesi gerekiyor. Alışırsanız yaparsınız.[hline]Ugly women makes us buy beer,
Pretty women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

problem de orada oyle 90 dereceye yakin dik oturmak icin efor sarfetmek gerekiyor. zaten insanin agirlik merkezi hafif one dogru olunca haliyle bi sure sonra kendi kendine egiliyor. cozum icin biraz geriye dogru yatirip oyle oturmak lazim ki agirlik merkezi one egdirmiycek sekilde vucudun orta ya da arka kismina gelsin. o zaman da klavyeye mousa ulasmak gibi sorunlar oluyor[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...