Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

avrupa başarı sıralaması

Mumu

Öne çıkan mesajlar

BEŞİKTAŞ'ımız alman kickers dergisinin yaptığı avrupa takımlar başarı sıralamasında 5. olarak adından türkiye'nin gururu şeklinde bahsettirdi..

real madrid barcelona ve daha bir çok devi geride bırakarak 5. sırada yer alan BEŞİKTAŞ'ın takipçileri gs ve fb ancak 35 ve 37(38'de olabilir tam hatırlamıyorum) olabildiler..

türkiye'yi en iyi şekilde temsil eden kulübümüzü tebrik ediyorum..[hline]Avrupa fatihi efsane yalan
Siz yokken o vardı göklerde uçan
Bir asır devirdik senin sevginle
Ne mutlu Be$ikta$'a gönül verene..

Sosyal ağlarda paylaş

bu liste fifa'nın listesi fln değil sadece kickers dergisinin avrupada ve kendi liglerindeki başarılarına göre yaptığı ortalamayı kaale alarak oluşturduğu bi sıralama..(birazk arışık anlattım ama öyle)

ve beşiktaşımız 5.ci.. fb'yi bende anlayamadım..[hline]Be$ikta$ - 02-03 Türkiye Süper Lig Şampi..

Sosyal ağlarda paylaş

fifa'nın listesinden 1. olabilmiş tek türk takımı galatasaray'dır zaten, hatta ilk 10'a girmiş

beşiktaş'ada helal olsun, her sene bir takım böyle türkiye'yi gururlandırsa yeter de artar bile, seneye 2-3 takımımızın o listeye girmesi dileğiyle ;)[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ahaha illa övünecek bişiler çıkartmaya calısıyonuz demi
gol krallıgı sıralaması bile yaparken lig zorluk seviyelerinin kat sayıları ile çarpıyorlar golleride oyle sıraya sokuyorlar
bu sıralamada ise yaptıgı maç ve kazanma oranları ile attıgı yedigi golu degerlendiriyolardır okadar. Reali bilmemneyi geçtik diye sevinedurun lol ya ne diim LOL[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
tamamda gs 1. oldugu zamanlarda avrupadaki başarısı ve ligdeki başarısı çok sağlamdı
kupadan elenmemişti ve lig maçlarını zar zor yata yata 1-0 2-1 deil 40, 51 gibi kazanıyordu

yanlışımmı var

böle bi üstünlük olsa şuan tebrik etmek güzel bişi de göz görüyo valla[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

TR Liginde $ampiyonluk ve UEFA'da Ceyrek Finalle o kadar derece nasil yapilabiliniyor?
O zaman $ampiyonlar liginde Ceyrek Finale cikan 8 takimda daha ustte olmali..
Uefa'da Yari Final'e cikanlar..$ampiyonlar Liginde Ikinci Tur'da elenenler..Kisaca yalan bir siralama :)[hline]tHe Original fi$h

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 21 May 2003 18:02 tarihinde demiş ki:
zaten 1.'ydi fifa'nın sıralamasında[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

Ne olursa olsun bir senelik ba$arilar ile yapilan listeler benim gozumde gercekci degildir.Ama ben yinede UEFA Ceyrek Finali'nin buyuk bir ba$ari olmadigini ve Fifa listesinde ust siralara cikarmayacagini du$unuyorum..(Fifa listesi dediginizde i$in icine Amerika(Kita) takimlari vb.'de giriyor.)[hline]tHe Original fi$h

Sosyal ağlarda paylaş

o sezonki durumuna göre puanlamalar yapılıyor, yok ülke liginin zorluğu ile bağlantılı olarak puanın çarpılıyor, attığın gol sayısı, yediğin gol sayısı vs.

galatasaray o sezon 1. idi o sıralamada, türkiye kupası/lig şampiyonluğu/uefa/süper kupa

bi avrupa kupası kalmıştı ama milli takım adına katılmamıza izin vermediler ;)[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...