Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kelt Mitolojisi Ve İngilizler....

Gawain

Öne çıkan mesajlar

Yazacaklarım saçma gelebilir Kusura bakmayın

TheSilver Dediki

gawain bende orta 1 deyken Sir lancelot yazardım ark da gawain nickini kullanırdı hey gidi hey....
sonra orta 1 yazının oratalrında
okuduğum birkaç şeyde Camelotun ingiliz efsanesi olduğunu ögrendim ve hemen nickler çöpe.

Kelt mitolojisi Hakkında bir kaç bilgi.

Ancak bunu tmm bunlar İngiliz die kestirip atmak istiyorsan
Sen bilirsin ancak bilesinki Anadolu'da Grek mitolojisine ev sahipliği yapmıştır
O zaman bizlerde Yunan veya başka bir ırktanız ööelmi şimdi sence...
Şimdi sırf bu yüzden sence ben nickimi değiştirmeliyim
Ben nie bunları söylüyorum bende .bilirsinki Kelt mitolojisinde anlatılanlar
onur şeref ve sadakat üzerine Camelot'un efsanelerde yaptığı şimdiki İngiliz siyasetinin tam tersidir ok...

sakıncalımı sence şimdi İngiliz'ce nick
kullanan arklarda deiştirsin nickleri o zaman...

Saygılar..[hline]Camelot Knight
Avalon

[Bu mesaj Gawain tarafından 21 May 2003 13:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hmmm Gawaıne guzel bır nıck ozellıkle degerını anlaman ıcın senı Avalonun sıslerı adlı 4 kıtaplık oha otesı hayvan muhtesem super edebı serı okumaya cagırıyorum Gawaıne Lancelot un kuzenı olup Vıvıane yanı Avalonun ladysının kardesı olan Igraıne yanı Morgaıne ın annesı(bu ısme dıkkat) ustelık Morgause yanı Morgaıneın yakın akrabası hah bulduk Morgause un 4 oglundan bır tanesıdır.Lancelot yuvarlak masanın en ıyı en en yakısıklı en karızmatık sovalyesı ustelık Arhurun en yakın dostu hemde Arthurun karısını dudukluyen(Gyhwenfar)yanı ıgrenc bılınen uclu bır ılıskı ıcınde olan bır ınsandır ustelık Vıvıane ın ogludur yanı Avalonun ladysının oglu.Sımdı Gawaıne cok ıyı bır savascıdır Lancelot kadar olmasada ve saygı duyularn bır sovalyedır e ben sımdı bu kadar seyı nıye yazdım konu neydı yaa....hah mıtolojı evet bu Brıtanıa nın gercek mıthologysındn alınma Gawaıne ın nerden geldıgı hakkında bır soylemdı zaten gordugunuz gıbı cok acık yazdım ıyı gunler.......ohom........[hline]A little less conversation a little more action please
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dragonutopia, 21 May 2003 15:08 tarihinde demiş ki:
Mantık hatası harıcınde dıger hepsı mevcut ben o kıtabı anlayıncaya kadar akla karayı sectım zaten 2 dakkıka ıcınde anca bu kadar anlatılır edebıyatcı degılım kompozısyon hıc yazamam.......hem ben hallettım oss yı rahatım yanı :)[hline]A little less conversation a little more action please

dOSTUM bana o kitap lasım nerden bulurum hade bakem yol göster ban loo...
ehe :)[hline]Camelot Knight
Avalon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...