Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Smite

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra ...
mobalar arasında en çok sardığım ve keyifle oynadığım bu oldu. wow'dan sonra oynadığım herhangi bi fantastik online oyunda grafik animasyon beni hiç tatmin etmedi daha yüksek çözünürlüklü ve gerçekçi olsalar bile. bu oyunda da wow gibi ilginç stilize bi görsel tasarım ve mizah var. ayrıca savaşan ölümlülerin arasına tanrı olarak dalma fikri güzel. aç bi god of war ost oh..

not: level 6'yım beklerim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
ya neyini seviyonuz şu oyunun

bugüne kadar gördüğüm en imbalanced moba

fikir güzel, mekanikler iyi, ama item/skill dengesi lazım çok ciddi şekilde, al bi dengesiz hero, 2 item kas, sonra tek combo ile önüne geleni farmla

keşke şu oyunu icad eden adam ölse ve oyun aniden ortadan kalksa, sanki hiç varolmamış gibi
Sosyal ağlarda paylaş

JrStorMesT said:

ya neyini seviyonuz şu oyunun

bugüne kadar gördüğüm en imbalanced moba

fikir güzel, mekanikler iyi, ama item/skill dengesi lazım çok ciddi şekilde, al bi dengesiz hero, 2 item kas, sonra tek combo ile önüne geleni farmla

keşke şu oyunu icad eden adam ölse ve oyun aniden ortadan kalksa, sanki hiç varolmamış gibi

ahah hirez studios.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
oyunun elden geçip 2015 e hazır hale getirilmesi gerekiyor.

insan gerçekten şaşırıyor. sen o kadar para, kaynak ayır şöyle bir oyun yap sonra basic şeyleri es geç.

oyunlar çok uzun sürüyor.
sürekli oyundan çıkan adamlar dolu.
map tasarımları ÇOK kötü.
TTK bazı herolarda saçma düşük.
level farkı açıldığında oyun kopuyor.

yapmaları gereken dota, lol ve hots'dan güzel featleri toplayıp yaptıkları oyuna entegre etmek. ondan sonra canavar gibi moba alternatifi olur. oynanış olarak farklı bir deneyim sunuyor ve kötü de değil aslında. özellikle uçma olaylarını çok beğendim.

fakat bu haliyle inanılmaz yeni oyuncu düşmanı ve oyunlar ciğer solduran türden.
Sosyal ağlarda paylaş

arena oynamalık oyun. gir çık 15-20 dk. klasik moba kafası maçlara gelemiyorum artık. yüzlerce maçım var stat olarak. öyle bikaç kere oynayıp bıraktığım godlar hariç düzenli oynadığım godlar ile en düşük %50 win ortalamam var. linkleyecektim de link vermedi stat sayfasına. arena çok eğlenceli. tek kötü yanı random grubu premade karşısına çıkarması hala. gerçi biz ufak takımımızla onları da ağlatıyoruz. onun tatmini de başka.

conquest falan vakit yiyor klasik moba. 1 saatlik uğraş biri yüzünden güme gidebiliyor. arena'da çok da mühim değil 4-5 ya da 3-5 bile kazandık bol bol. itemleri tanıma, counter bilme ve skillshotlar önemli. ama ne yaparsam yapim bi türlü arena'da gitmeyen bazı godlar var. broken gods diyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
bingildak said:

oyunun elden geçip 2015 e hazır hale getirilmesi gerekiyor.

insan gerçekten şaşırıyor. sen o kadar para, kaynak ayır şöyle bir oyun yap sonra basic şeyleri es geç.

oyunlar çok uzun sürüyor.
sürekli oyundan çıkan adamlar dolu.
map tasarımları ÇOK kötü.
TTK bazı herolarda saçma düşük.
level farkı açıldığında oyun kopuyor.

yapmaları gereken dota, lol ve hots'dan güzel featleri toplayıp yaptıkları oyuna entegre etmek. ondan sonra canavar gibi moba alternatifi olur. oynanış olarak farklı bir deneyim sunuyor ve kötü de değil aslında. özellikle uçma olaylarını çok beğendim.

fakat bu haliyle inanılmaz yeni oyuncu düşmanı ve oyunlar ciğer solduran türden.

2017'de bunların çoğunu düzeltmişler. 2015'de half assed yan sanayı dota hissiyatı gitmiş, çok daha polished bir hal almış. user experience falan düzenlenmiş, neyin ne olduğunu çok hızlı bir şekilde sana adım adım öğretiyor. arayüzler toplanmış. oyundaki level farkından dolayı kopmalar baya azaltılmış.

ps4'e lanse etmişler bu arada.

hani ben pc'de açıp oynamam ama ps4'de 5 saat falan soluksuz oynadım. baya keyifli. communityde hiç toxic davranışlara denk gelmedim o kadar oyundur. daily questlerle kredilerin gelmesi, kredilerle bedavaya heroların açılması, weekly rotationlar falan baya hos a yaklaşmış. itemization basitleştirilmiş. hatta çoğu oyunda öğrenirken auto buy-auto level kullandım çok da pratik oldu binlerce text okumak zorunda kalmadan oyunun içinde.

MM'ın baya sıkıntılı olduğu oyunlara denk geldim. FP diye bir şey var level dengi sanırım, follower pointtir herhalde (being gods and all) ben 25'im karşı takımda 300 küsür vardı bizde ona counter olarak en yakın 115 varken. adamlar üstümüzden geçti zevk vermeyen bir kıvamda tecavüz ettiler.

ps4'de kesinlikle denemeyi tavsiye ederim. gameplay güzel. deneyim düzeltilmiş. ufak tefek kusurları var ama kapatıyor diğer yanları.

would play.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
sezon 3'ten sonra baydı çok fena. bedava relicler, nerdeyse her item'de cc immune. takımca bikaç ulti attığınız adam hahaha emote'u çekip gidebiliyor. teamfight ya da fight başlatma falan eskisi gibi yok. hunter'ların hala nerflenmesi lazım. tek başına tank + mage'i bikaç vuruşta alıp takımın kalanına falan yöneliyorlar. oyunda aşırı penetration ve crit fazlası var. hiç korkmadan tps oyun oynar gibi sıka sıka gidiyosun kaçış skili olmayan huntard'larla bile.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
nienna said:

sezon 3'ten sonra baydı çok fena. bedava relicler, nerdeyse her item'de cc immune. takımca bikaç ulti attığınız adam hahaha emote'u çekip gidebiliyor. teamfight ya da fight başlatma falan eskisi gibi yok. hunter'ların hala nerflenmesi lazım. tek başına tank + mage'i bikaç vuruşta alıp takımın kalanına falan yöneliyorlar. oyunda aşırı penetration ve crit fazlası var. hiç korkmadan tps oyun oynar gibi sıka sıka gidiyosun kaçış skili olmayan huntard'larla bile.

Uzun zamandır oynamıyordum. Bu ara biraz oynamak istedim hunterlar artık "Fatalis" alamıyor başlı başına nerf zaten bu hunterlar için ayrıca "healing" kısıtlayan bir çok item eklenmiş eskiden Aphrodite vb. işkence haline getirebiliyordu oyunu şimdi daha fazla seçenek olması bu tip durumlarda işini kolaylaştırıyor oyuncunun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...