Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

araba tabsiyesi

xlaidehlevar

Öne çıkan mesajlar

1.4 tsi passatı kaldırıyo bizzat defalarca bindim, gayet de diri yani öyle zorlanma falan da yok. superb parasının fazlasını veren bi araba ama öküz gibi. istanbul trafiğinde zor iş. accord bu ikisindne biraz alakasız geldi, muhtemelen bol yakar. ama iç mekanda (son accordun içini incelememiş olsam da) passattan iyi olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

istanbulda degilim, tsi motorlar guzel ama dsg sansiman yok ama fiat olarak cok iyi. uzun vadede pisman olmayacagim bir secim olsun istiyorum asil aradigim konfor ve surus zevki. basiyim 250 ye cikayim tarzi bir beklentim yok ama cokda hantal olmasin istiyorum. tabi km de 10 litre yakmak istemiyorum yoksa arabami deistirmezdim
Sosyal ağlarda paylaş

xlaidehlevar said:

istanbulda degilim, tsi motorlar guzel ama dsg sansiman yok ama fiat olarak cok iyi. uzun vadede pisman olmayacagim bir secim olsun istiyorum asil aradigim konfor ve surus zevki. basiyim 250 ye cikayim tarzi bir beklentim yok ama cokda hantal olmasin istiyorum. tabi km de 10 litre yakmak istemiyorum yoksa arabami deistirmezdim

konuyla alakasız olacak ama türkçe işte tam olarak şurada katledildi, yerine anıt dikilmesini talep ediyorum

konuyla alakalı olarak konfor ve sürüş keyfi önemliyse accord senin tercihin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...