Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MLG Raleigh

_Spartacus_

Öne çıkan mesajlar

_Spartacus_ said:

http://pro.majorleaguegaming.com/live/sc2_red
Buradan VODS kısmına gelip Starcraft 2'yi ve günü seçerek bulabilirsiniz.
LM said:

sc2 turnuvaları oyun kaliteleri acısından gün geçtikçe geriliyor
Sadece Bomber vs DRG'nin ilk maçı bile 2010'da oynana tüm maçlardan daha üst seviyeydi.

spartacım ben turnuvayı genelledim kötü diyerek seyir zevki açısından ama sen yinede bireyler üzerinden umudunu devam ettir sc2 adına.
Sosyal ağlarda paylaş

SC2'nin başından itibaren turnuvaları izliyorum. İlk aylarda 2 tarafında belli bir ordu yapıp 1a ile birbirine saldırdığı ya da maçların %80'inin 1 base oynandığı zamanlarla kıyasla çok daha iyi durumda SC2 şu an. Yani dediğin şeyin, gerek bireyler gerek genel olarak hiçbir geçerliliği yok. Eğer öyle olduğunu düşünüyorsan hala ilk MLG'leri izle bakalım, beğenmedin bu turnuvada mı daha kaliteli oyunlar çıkmış o turnuvalarda mı.

SC2 adına umut devam ettirmek de komik bir eylem olur. 10,000'lerce kişinin turnuvaları streamden takip ettiği, yüzlerce profesyonel oyuncunun, onlarca takımın rekabet ettiği, hiçbir rekabetçi RTS'nin yanına bile yaklaşamayacağı uluslarası başarı sağlamış bir oyun hakkında "umut" duymaya gerek mi var?

Edit: VOD'lar çalışıyor bende, reddit'teki silver üyelik şeyinden var. Belki voucher kodunu bir daha girmen gerekiyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun olarak bilmem de, rekabet olarak gerilediğini ben de söyleyebilirim. bomber hiç kimseye yenilmeden şampiyon oldu. coca sadece bomber'a yenildi. onun dışında maç vermedi heralde. onun dışında mc var imba olan. puma'dan son turnuvalarda atak var, iyi o da. bi e nada eski haline dönüyor yavaş yavaş. zerglerden de drg işte. bunların dışındakiler geride kaldı, rekabet anlamda eski zevk yok
Sosyal ağlarda paylaş

Polyushka said:

oyun olarak bilmem de, rekabet olarak gerilediğini ben de söyleyebilirim. bomber hiç kimseye yenilmeden şampiyon oldu. coca sadece bomber'a yenildi. onun dışında maç vermedi heralde. onun dışında mc var imba olan. puma'dan son turnuvalarda atak var, iyi o da. bi e nada eski haline dönüyor yavaş yavaş. zerglerden de drg işte. bunların dışındakiler geride kaldı, rekabet anlamda eski zevk yok

İşte kısacası; oynayan kazanıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

abi turnuva diyorsun üst düzey maç diyorsun. iki tane pimp hareket göremiyorsun.üzerine hala saçma sapan rushlarla üst düzey oyuncular birbirlerini elebiliyorlar.üst düzeyde mikronun yüksek olacağını düşününce birşeylerde terslik olduğu bariz. yani son günü 10 saat izledim. açikcasi keyif aldığım veya ilgimi çeken bir strateji olayı olmadı.

her dönemde bir oyuncunun domine etmesi normal de insan oyuna bişiyler katar,koca turnuva boyunca takip eden birisi söylesin hiç yeni bir açiliş falan oldu mu yok? 28 haftadır mı ne oynamıyordum döndüm geldim yine aradaki tek gelişme tvp de terranlar bansheesiz yapamaz olmuş.araya iki üç tank koymayı akıl eder olmuşlar.

ilk çıktığında hep bir ümit vardı kommuniti sayesinde ilerler oyun diye ama kommuntinin başindaki adamlar direk Iwin tuşu kastıkları için pek bir ilerleme de olmuyor ya da full potansiyeli sandığımız kadar yüksek değil oyunun. expansionların hızlıca çıkıp daha eğlenceli ve renkli bir hale getirmesi lazım. ben protoss oynuyorum lurker gelcegini duyunca sevindim öyle diyim.

bütün dünya justin bieber için de ölüp bitiyor öyle argüman olmaz sklhd
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:

üzerine hala saçma sapan rushlarla üst düzey oyuncular birbirlerini elebiliyorlar.üst düzeyde mikronun yüksek olacağını düşününce birşeylerde terslik olduğu bariz.

şuna sonuna kadar katılıyorum. örnek vermek icinde coca vs bomber ilk iki maç. ben o macları izledikten sonra ulan hay böyle oyuna diip izlemeyi bıraktım sinirden
Sosyal ağlarda paylaş

sizin devriniz bitmiş arkadaşlar. elemanlar saniyeleri hesaplama seviyesine gelmiş. sizin göz zevkiniz için değil galibiyet için yarışıyorlar. ben ve buradaki birçok eleman bu yarışı anladığı için büyük keyif alıyor.

gidin şov maçı izleyi ozaman.
neymiş?
rush yapıyormuşlar, hiç farklı açılış yokmuş..

bi uzak dur sen lütfen sc fln izleme..
Sosyal ağlarda paylaş

Evet kendisi scuniversetenmis.

XX,XXX $ odullu bir turnuvada bir z yari finalde 6 pool rush yapiyorsa bir allahin kulu cikipta taktige bak zevk yok vs diyemez. Ya herkes yorum yaparda SC2 den umit etmek anlamsiz lafilarini nasil bir bilir kisi der, izleme zevki yokmus der ? E izleme kardesim bir streami 20k adam izliyorsa is zevke kalmistir sen zevk almiyosan bu o isin kotu oldugu anlamina gelmez. Yok oyun kotu yok su soyle yok bu boyle ya bu oyunu oyniyan bir ulke nufusunda adam var. Tonla turnuva var tonla odul dagitiliyor bu yorumlari yapanlar nasil bilirkisiler direk bu sudur bu budur diyebiliyor. 10 sene oncede trollden gecilmiyordu hala gecilmiyor. En cok ortaligi karistiran adamlarin hepside nedense bir nane yapmamis trollukten oteye gidememis adamlar. Bnette 3k mac atan adamlar boyle laflar demiyor sc2 yi eline alip 100 oyun atmamis adamlar laf ediyor. Hoslaniyim hoslanmiyim ki cogunu kisi olarak sevmem su anda bnette 3k oyun atmis oyunun mekanigini anlamis cok ileri seviye olmasada oyunun hakkini vererek oyniyan adamlar burda hic troll olayina girmiyo nerde ne kadar alakasiz adam var sc2 konusunda bos adam var laflari bitmiyor. Hala 10 yil onceki kafa ` hey gencler` . Kendini bir yere koyma cabasi . Enteresan .

Spartacus , herseye verdigin duzgun cevaplar icin hic tanimasamda eyw birader. Bize boyle adamlar lazim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...