Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ya sorunu cozucez yada xp format

AssassiN

Öne çıkan mesajlar

gecen gun laptop'umda sorun cikti
alet compaq presario 2700

(win xp home edition)
start menusunu acamiyorum, belli yerlere tikladigimda (mesela my computer/control panel/network connections) alet takiliyor, bastan acmam gerekiyor
ctrl alt del ise yaramiyor..
internetede giremiyorum
ya virus girdi yada windows'un salak bi sorunu

eger bunu duzeltmesini biliyosaniz lutfen anlatin
yok bilmiom diosaniz cok detayli (:)) bi win xp format kilavuzu istiom arac-gerec neler lazim nasi aticam soyleyin

simdilik bukadar[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar Arkadaşlar;

Sorun küçük bir sürücü hatasından veya işletim sistemi aksaklığından da gerçekleşiyor olabilir.

Eğer makine ilk açmaya çalıştığın programda takılıyorsa yapabilece çok birşey yok. Baştan işletim sistemi kurmak gerekecektir. Eğer sorun devam ediyorsa donanım hatasından söz edilebilir. O zaman servisine götürürsünüz.[hline]HeadShot..!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ishinotsuyoihito, 20 May 2003 14:12 tarihinde demiş ki:
Eğer makine ilk açmaya çalıştığın programda takılıyorsa yapabilece çok birşey yok. Baştan işletim sistemi kurmak gerekecektir.

yok ilk programda takilmiyor
yanliz belli programlarda takiliyor
mesela my computer her zaman aciliyor ordan yine belli biyerlere kadar gezebiliyorum bilgisayarda
ama start menusunu acamiyorum, yada bazen aciliyor acilincada bi sure sonra takiliyor

servise goturmek istemiyordum ama son carem olabilir format cekme diyosaniz

said:
Windows'unu geri alabilirsin, eğer sağlıklı hali ile kaydı varsa.

bunda back-up yapmamistim sanmiyorum geri alabilecegimi

[hline]
bilen biri yine xp format yazsin, cekebilirim yinede..[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Back-up değil system restore. Windows içinde system tools'da (sanıyorum orada idi) system restore var oradan geri alabilirsin. Eğer ki windows içinden çalıştıramıyorsan cd'si ile boot edip oradan system restore yapabilirsin.[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...