Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sl premier

RogueNoir

Öne çıkan mesajlar

abi oyun sisteminde bi değişiklik olacak gibi geliyor bana. Sırf professionla, yeni bir haritayla bırakacaklarını sanmıyorum. ee peki bi gariplik var, SL almadan nasıl bu yeniliklere sahip olucazZzZz? ki olmayadabilir sadece bir düşünce benimki, GIGA muhabbetini izlemedim. Patch ile flan halledilir heralde?[hline]Rashit of Blitz Me!, Macera Tutkunu...
Sosyal ağlarda paylaş

Gigada nasıl olduğu hakkında pek bilgi vermediler. Daha çok oyunun içeriğini gösterdiler.
Forumlarda okuduğum Devchatden gelen bilgilere göre sanırım bir Portal var oradan geçiliyor SL e ve bu portaldan geçmek içinde expansion gerekiyor ayrıca yeni professionlar bugün oynadığımız Rubi-Ka ya geçemiyor fekat diğer professionlar geçebiliyor. Ama diğer taraftaki tüm avantaj veya değişiklikler normal oyunda çalışmıyor biraz ters bi durum ama böyle biliyorum.
Bu arada Amazon da çıkış tarihi için ön sipariş var ve tam tarih olarak şöyle diyor
"This item will be released on July 13, 2003. You may order it now and we will ship it to you when it arrives."[hline]---------------------------------------------
RK1
"Onzac" The Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...