Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aliens: Colonial Marines

moriQ

Öne çıkan mesajlar

http://www.youtube.com/watch?v=4iRBhNC7fxM

gearbox enreal engine ile yapıyor.
1-2 yol önce çıkan rezil oyundan çok daha iyi olacağı belli

said:
The story of Aliens: Colonial Marines is being written by Battlestar Galactica writers Bradley Thompson and David Weddle. The events of the game are set after those of the film Alien 3. A Colonial Marine search and rescue team has been sent to investigate the U.S.S. Sulaco in search of Ellen Ripley, Corporal Dwayne Hicks, and the rest of the missing marines who were dispatched to LV-426. The Sulaco, LV-426, and the derelict alien spacecraft from Alien all serve as environments in the game, as well as other locations yet to be detailed.

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

Uplayalim..konsolda haraketler tiknaz biraz, ama PC/mouse ile guzel olur..aydinlatmalar falan olmus bence..yapilmis en iyi oyun olmaz ama, serinin ve gerilimin hatrina eger gameplay de uzun olursa, bana uyar eheh.

gameplay

ps. neden aimdownsight koymamislar anlamadim, anlamayacagimda.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 6 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Bone said:

Tyranid - Zerg
Space Marine - Terran
Eldar - Protoss
gibi...

daha doğru yaklaşım işte aşmış eşsiz benzersiz warhammer evreni ve zavallı eziq copycat pazarlama başarısından başka bir şey olmayan starcraft evreni.

sc evreni tamamen warhammerden esinlendi ama avp değildir heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

KingV said:

oyun campaign i biraz uzun olsa.
co-op modlar gelse. left for dead tipin :P
bir de natural selection gibi multiplayer ekleseler.

güzel olur. aksi halde sadece single player oyunlara para veresim gelmiyor.

benim de işini adam gibi yapan, özenilmiş sp oyunlara para veresim geliyo sadece, yoksa tonla sadece mp oyun var ama hepsi oynanmıyorki zaten, bi csgo aldım 15 dolara 300 saat oynamışım ve halen oynuyorum tam gaz, bf3 ve 2 tane dlc'si var ama 6 aydır açmadım, Steam hesabımda en az 50 tane sadece mp olan ama dl bile etmediğim oyun vardır ama kaliteli sp gelmiyor sürekli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...