Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Et benini iple bağlayıp düşürmek

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Ya internette aradım bulamadım, Annem omzunda çok büyük olmayan bi et benini babama bağlatmış dibini, ki hani kan gitmesin beslenmesin ölüp düşsün diye. Eskiden öle yaparlarmış da bik bik, görünce çok sinirlendim bunu tabi 10 gün önce mi ne yaptılar Hala düşmedi, ben simsiyah oldu kangren oldu ben resmen . Ama bi türlü düşmedi ve o dibi de hafif kızarık çok küçük şişiklik var. Sürekli temizliolar tabi orayı ilaçla bişeyle mikrop kapmasın die. Doktora git diyorum fakat yarın sabahdan da bodruma gidiyor tatile.

Var mı böle bişey yapan tanıdığı birisi, anneme de öle sinirlenince annem de endişelendi şimdi, hani yoksa dert edilcek bişey deil mi nedir bilen vardır kesin ^^
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

doktora gitsin önemli bişi bet benleri

ya daha yeni ben dermatoloğa gittim, normal benler asıl tehlikeli olan kanser vs göstergesi olan şeylermiş et benlerinin hgiç bi zararı vs yokmuş o yüzden o konuda bi sıkıntım yok sadece böle bağlayıp etrafa böle iltihap kangren ıvır zıvır gibi saçma sapan bişeylere yol açmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

biraz mide kaldırıcam ama bendede

bundan

vardı omuzumda zamanında,biraz dahağüydü hatta,doktora gitmiştim ameliyat etmişlerdi,kesip almışlardı kökünü falan.diğer türlü yaptıkları çok saçma ve tehlikeliymiş.sallamayayım ama kanser e kadar gitme muhabbeti vardı sanırım bu tarz benlerle oynayıp büyüttükten sonra
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...