Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

osiyle ilgili yardım

fortinbras

Öne çıkan mesajlar

bir uo age of shadow cdsi aldım daha sonra nette buddy account die bişi var ondan account aldım ve işte registration code flm geldi sora ordan accountu tamamladım şu an account active gozukuo ama uo.exe ye basınca giriyorum account name ve şifre veririfyin account dio sora yanlış account ya da hala aktif deil dio ne olabilir sizce cdnin original olmamasının bi sorunu mu ama yani accountla ilgili bir hata veriyor yardım ederseniz sevinirim çok kotu patlamış durumdayım şu an 20 dolar da para verdim o acounta şimdi
bi de account hemen active olmuyor mu acaba bir sure mi gerekio actif olmasını beklemek için bir bilgisi olan arkadaş yardım edebilirse sevinirim şu an acaip mroalim bozuldu bu olaya...[hline]Anarchy owns
Sosyal ağlarda paylaş

tamam sorun kendi çozuldu biraz süre istiyormuş aktif olması fakat biraz garip geldi oyun yani mage açtım ama baya lag oluo yani cable var 64k ama gene de baya lag oluo yani bi de bu saatte yani.. normal midir yoksa bende mi bişi var ya da şoyle diim bunu hep boyle mi oynamak zorunda kalıcam..yani boyle de oynanıo ama mesela creaturelardan kaçamıyorum doğru duzgun...
Sosyal ağlarda paylaş

tamam anladım yani akşam 8 9 saatlerinden sonra pvp ya da pvm yapmamaı oneriyorsunuz... arada birileri genel birkaç bilgi verebilirse oyun hakkınsa sevinirim daha once nebulada mage warrior kastım gmledim ama burası daha bi detaylı geldi...biraz karmaşık...

arada cvbın için sağol

[Bu mesaj fortinbras tarafından 20 May 2003 16:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ping olayı sanırım sharda girmeden once yazan latency olayı değil mi atlantic latencyi 2300 lü birşeydi demin bende yani anormal biraz gene de... sizde de oyleyse tabi o zmn sorun yok demektir...

arada hepiniz atlantic te mi oynuyorsunuz yoksa başka shardlarda oynayanınız var mı?

[Bu mesaj fortinbras tarafından 20 May 2003 16:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Simofle, 20 May 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
Bırde haftasonları bende cok ıyı pıngler.[hline]Simofle

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-

evet haftasonları duzeliyo
sanırım okul ve işyerlerinin yuzuden[hline]Prince"Kazuyama" Cratty

je suis la et ailleurs
je n'ai plus rien
je deviens folle
je m'abandonne

Sosyal ağlarda paylaş

Gündüz 800 akşam 6 ya kadar
6-9 arası 600-400
9 dan sonra 400-200
11 den sonra 197-202
Bu lagda pvp yapılabilcegine inanmıyorum ben yapanada helal olsundan başka bişey diyemem.
Cable Ankara da günden güne ciddi şekilde berbatlaşmaya başladı.Başka şehirlerde nasıldır bilemiyorum.Bu işe bi çözüm getiremiyolar Adsl de de sınırlı kullanıcıya hizmet veriyo 8 aydır sıradayım:(

Bazen Ultima Online eğlenceden çok işkenceye dönüyo...
Sosyal ağlarda paylaş

arada ben aldığım buddy accountun bir ozelliğini gordüm... eğer osi üyelerinden biri sizi bu oyun hakkında bilgilendirip bize yonelttiyse onu odüllendirmek istiyoruz demiş sadece onnu e- mail adresini yazın bir ay bedava oyun kazansın demiş... şimdi düşünüyorum da bunu birine odül olarak versem mi?
arada ben cdyi bi arkadaştan flm almadım kendim gidip satın aldım kopya cd yani... sadece accounta para verdim... yani oyle odüllendireceğim bi arkadaşım yok şu an...[hline]Anarchy owns
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...