Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wildstar

Khiran

Öne çıkan mesajlar

vanilla wow zamanı gibi işte. (doğrusu şimdi ki wow'da farklı değil)

bende inanılmaz bayıyorum quest yapma olayından artık.

hub'dan hub'a git questleri al, öldür/topla/tıkla bir sonraki hub'a geç. kus geliyor.

2 gündür gw2 oynuyorum, karakter gelişimi resmen AKIYOR. level kasmıyorsun, oyunu oynuyorsun ve karakter sürekli gelişiyor gibi. wildstar'ın takip ettiği eski themeparklarda sanki questing/leveling end-game için çekilmesi gereken bir çileymiş gibi.

bunu nasıl fark edemiyorlar diye forumlara baktım ve gördüm ki insanlar klassik themepark questing/leveling'i seviyorlar. kimse benim gibi ağlamamış. herhalde değişen jenerasyonla ilgili. zamanında bizde seviyorduk, artık mide kaldırmıyor. garip yani.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

vanilla wow zamanı gibi işte. (doğrusu şimdi ki wow'da farklı değil)

bende inanılmaz bayıyorum quest yapma olayından artık.

hub'dan hub'a git questleri al, öldür/topla/tıkla bir sonraki hub'a geç. kus geliyor.

2 gündür gw2 oynuyorum, karakter gelişimi resmen AKIYOR. level kasmıyorsun, oyunu oynuyorsun ve karakter sürekli gelişiyor gibi. wildstar'ın takip ettiği eski themeparklarda sanki questing/leveling end-game için çekilmesi gereken bir çileymiş gibi.

bunu nasıl fark edemiyorlar diye forumlara baktım ve gördüm ki insanlar klassik themepark questing/leveling'i seviyorlar. kimse benim gibi ağlamamış. herhalde değişen jenerasyonla ilgili. zamanında bizde seviyorduk, artık mide kaldırmıyor. garip yani.

arkada kaldı
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...