Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Askerlik Aciklamasi

Sonütücü

Öne çıkan mesajlar

"Bedelli askerlik Sivas’ta yapılabilir mi?" sorusunu ise Yılmaz, şöyle yanıtladı: "Onunla ilgili hiçbir çalışma yok. Yani askerliğin kısaltılmasıyla ilgili de bir çalışmamız yok. Onu çok net olarak söyleyeyim, askerliğin kısaltılmasıyla ilgili hiçbir çalışmamız yok. Ancak süre bakımından tek süreli olsun, bir süreli olsun şeklinde, ona süre bakımından tek tip diyelim, Genelkurmay Başkanlığımızın bir çalışması var. Daha o henüz tamamlanmadı.
"Milli Savunma Bakani Ismet Yilmaz" said:

Evet bedelli askerlikle ilgili gelismeleri dort gozle bekleyenler dun aksam ki aciklamadan sonra tum gece yatamamis sanirim :). Arkadasim gece 3te arayip bunun muhabbetini yapti telefonda.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceleniz ne bu kadar bedelli için ya.
Şimdiye kadar zaten 28+ üzeri olanlar için çıkmış bedelli. Bedelli bedelli diye bu kadar inleyenler hep 28 üzeri herhalde şu anda.

2 gün sonra 26'yım, 3 sene daha tecilim var. Çıkacaksa 3 sene sonra çıksın : ) Çıkarsa çıkar çıkmazsa bu kadar insan yapıyor biz de yaparız. Yedeksubay çıkmasın yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Aceleniz ne bu kadar bedelli için ya.
Şimdiye kadar zaten 28+ üzeri olanlar için çıkmış bedelli. Bedelli bedelli diye bu kadar inleyenler hep 28 üzeri herhalde şu anda.

2 gün sonra 26'yım, 3 sene daha tecilim var. Çıkacaksa 3 sene sonra çıksın : ) Çıkarsa çıkar çıkmazsa bu kadar insan yapıyor biz de yaparız. Yedeksubay çıkmasın yeter.

27 yas diye biliyorum ben. Bu sene doldurdum ben 27`yi yani cikarsa ben yararlanabiliyorum zaten y.lisanstan bu sene atilicam muhtemelen. Isler dolayisiyla gitme sansim zaten yok, uzasada kisalsada gidemem tek kurtulus sansim bedelli askerlik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...