Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FLUX TECH 0,0 DA !!!

noface

Öne çıkan mesajlar

Evet öyleyim, bundan sonra kazdığın madenin %20 si benim !!!!

Maden işi para getirmez,fiyatların yükselmesi için empire'ın botlardan temizlenmesi gerek.Bu da olmayacağı için,aldığına boyun eğeceksin.
Ha bigün bende maden kazar mıyım? Tabi ki kazarım.O gün oyunu bıraktığım gün olur ayrı :P
Sosyal ağlarda paylaş

15m.%20 daha koy 18m. 10 saat durmadan kazsan 180m.

0.0'da Rat ile daha çok para kazanabilirsin,hatta chain yapmazsan,Faction spawn,hauler spawn ihtimali daha çok olur.
Sec. statusu düşük olan yerlerin spawnları daha iyi olur.Ve hauler spawn yakaladığında,400-500m'lik mineral düşüyor ortalama.Tabi bunlar 5-6 ay önceki fiyatlara göre.Şimdi ne kadardır bilmiyorum.Ama yine 300-400m den az değildir gibime geliyor.
YOk Rat beni bayar ben afk stil takılmak istiyorum,maden kazar gibi diyorsan, Carrier'la Anomaly yapabilirsin.Kazandığın paranın 2-2.5 katını kazanırsın carrierla.Ondada drone'ları çıkar, dakkada bir alt tab o kadar.

Ha yaptığın şeyden zevk alıyorsan 10 saatte 100m'de yeter orası ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
2-3m sp olan oyuncuya carrierla anamoly yapmayı tavsiye ettin ya daha da bişey demiyorum sana.

Valla seni tanımam,ne kadar SP'in olduğunu da bilemem doğal olarak.
Sadece önerilerimi belirttim.

said:
onu yapabiliyor olsam highsecde afk maden ile neden uğraşayım?

50-60m SP'de olup,söylediklerimi yapabilip hala madenle uğraşanlar var,yüksek SP'de maden kazmak abes bir durum değil.

Ayrıca Rat konusunu atlamışsın.Drake ile çok rahat her npc bölgesinde rat yapılabilir.4-5M SP yeterli olacaktır bunu yapabilmek için.

Neyse,arkadaşın konusunu dağıtmayalım :) Hayrlı işler size şimdiden :)
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

"benim oynadığım şekil en doğrusu" mantığıdan supermıs,
maden kazmak rat yapmaktan anomaly yapmkatan 10 kat falan daha zevklı en azından rahatlatıcı.

ama tabı en zevklısı pos guy olup para yapmak bence.

Yarın sana bi retriever alıyorum,bütün gün maden kazıyorsun Covrynde :)

said:
"Benim oynadığım şekil en doğrusu" tadında bir şey dememiş sanki. Çok daha karlı yollardan bahsetmiş sadece. Bu arada madene olan nefretinide kusmuş biraz

Benim kimseye,birşeye nefretim yok :) Sadece arkadaş şöyle şu kadar kazanıyorum deyince,bende diğer seçeneklerin bazılarından bahsettim,yoksa sabaha kadar kazsınlar banane.

Dipnot; Madencilerden nefret etmem tabi ki,ama asla maden kazmamda ^^
Sosyal ağlarda paylaş

evvela herkesten özür dileriz burayı unuttuk biraz minercraft oyunu var da eve onlineden bir kaç arkadaşla gene kazma kurek balta sallıyoruz :)

Aluriel said:

hangi türk grubu bu?

flux korpu bir yabancı madenci alliansına cirdi

Gluposti said:

50-60m SP'de olup,söylediklerimi yapabilip hala madenle uğraşanlar var,yüksek SP'de maden kazmak abes bir durum değil.

bu mesajı yazan abi gauz abi 2 ay evvel 103 m sp var demişti

------------------

reampage said:

Hukumet madencilere kredi paketini acikladi bida ki patchde reformlar yolda.

CCP hukumeti madencilerin isyani yuzunden zor durumda sendika baskani Destur bicak kemige dayandi tasimizi verin yada istifa edin dedi.

abey bu yama dediğin 30 ağustosta celecek olan yama mı .

çabuk süyle elim ayağım titriyor sevinçten :) maytap geçme :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...