Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bjk artık sampiyon laf yok!!!

satrifaction

Öne çıkan mesajlar

ya güzelim kıskanacak halimiz yok sizi
son 10 sende 7 şampiyonluk 1 uefa kupası 1 süper kupa 1 champ league yarı finali gördüm. bundan ötesi var mı? (ki 10 sene tam da futboldan anlamaya başladığımdan itibaren 10 sene)
yok ötesi, o yüzden kıskanacağımız birşey de yok

ama tek itirazım hakemlerin biraz dandikliği oldu son maçlarda, adana maçında 2 nizami gol verilmez, el saka bize aynı penaltıyı yapar verilmez, size yapar verilir. sizin yasin aynısını yapar verilmez, ümit karan bir kere kendi yarı sahasından ofsayda yakalanır (!!) bir kere de 5 metre geriden çıkmasına rağmen bayrak kalkar
yani nedir bu ya ? şu tür şeyler olmasaydı keşke
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 19 May 2003 04:36 tarihinde demiş ki:
bunu söyleyen bir galatasaraylımı
OMG!![hline]"Hepimiz Zenciyiz"
Kenderleme, 04 May 2003 12:36 tarihinde demiş ki:
evlilik de zaten şaapmanın resmileştirilmiş hali..

evet, hep hakem makem dediniz, o arifin atladığı penaltı hariç doğru düzgün bi hakem hatası olmadan "ooo şaibeli şampiyonluklar" diye söylentiler başladı
her zaman söyledik, o kadar iyi oynarken hiç bir hakeme ihtiyacımız yoktu zaten. 4 senelik zamanın ilk yılı hariç her yıl çok güzel top oynadık diyebilirim, hele 3 ve 4. sezonlar baya iyiydi. halen hakem makem diyosanız, uefa'da da mı hakemle şampiyon olduk yani
neyse canım siz yine uzun yıllarca içinizde kalmış şampiyonluk duygusunu tadın da istediğiniz olsun. daha fazla uğraşmıcam
Sosyal ağlarda paylaş

rofl....ya...

Beşiktaş ve GERÇEK beşiktaşlıların Şampiyonluğunu Kutlarım
GS lilerde eğer gerçekten kıskanmasa buraya gelip laf atmazdı
ben kıskanmıyorum haketti aldı şampiyonluğu ama HALA laf dalaşmasına giren BJK ve GS lilere de rofl....
Hakkını vermem lazım burdaki tartışmaya GS liler neden olmuş
Kıskanan GS liler hala yok ofsayt bayrağı yok el rofl rofl...
sanki o ofsayt bayrağı doğru olsa , o el gerçekten penaştı olsa ne değişecek? MAÇ BİTTİ? aaa yoksa hala oynanıo mu?

[hline]~Sultan of the Empire Earth~

[Bu mesaj chagy tarafından 19 May 2003 05:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet nukem sussun bütün gün sen konuş değil mi
meydanı boş bulunca atıp tutmak kolay
şu attığınız mesajların çoğu çekemediğinizden
ister oturup ağlayın isterseniz sağa sola saldırın
beşiktaş şampiyon olacak ve engelleyemeyeceksiniz[hline]Call my name and save me from the dark
Save me from the nothing I've become
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 19 May 2003 07:26 tarihinde demiş ki:
evet nukem sussun bütün gün sen konuş değil mi
meydanı boş bulunca atıp tutmak kolay
şu attığınız mesajların çoğu çekemediğinizden
ister oturup ağlayın isterseniz sağa sola saldırın
beşiktaş şampiyon olacak ve engelleyemeyeceksiniz[hline]Call my name and save me from the dark
Save me from the nothing I've become

lol tek kelimeyle lol biz kutluoz BJK yi adam bööle konuşuo , daha ne diim ki[hline]~Sultan of the Empire Earth~
Sosyal ağlarda paylaş

laf oyunu yapma , nukem e niye uzatıon dien bendim , o yazıyı bana yazdığın ortada,anlamadığım hani desem ki beşiktaş şaibeyle oldu şampiyon eyvallah , kutluyoruz şampiyonluğu hala konuşuosunuz demek ki var bişiler , sende takıl bööle[hline]~Sultan of the Empire Earth~
Sosyal ağlarda paylaş

LvL_Saboda yazısında zaten bjk hakkıyla olmamış dememişki keşke olmasaydı bu hatalar daha iyi olurdu demiş..
Ben geçen hafta starda sinan engini dinledim oda aynen böle söledi evet hatalar son haftalarda çok tesadüfü oldu keşke olmasalardı dedi...

Bunda BJK yi suçlayan bir tavır yok ki , keşke bu hatalar olmasaydı diyorum bende , gene bjk şampiyon olurdu belki
ama daha güzel bir şampiyonluk olurdu ,

Chagye katılıyorum ama tek farkla ben hala sizi tebrik etmicem matematiksel olarak şansımız dewam ettiği sürece :=)

Haftaya yenin bizi Fatih Hocamın dediği gibi ilk tebrik eden biz oluruz..

Biz Galatasaraylıyız , bizi başkaları ile karıştırmayın Biz şampiyonluklara alışkınız , biz bir sene başarısızlıkla yıkılmayız :=)

Neyse sonuçta maçlar bittiğinde 100 yılınızda şampiyon olursunuz bizde tebrik ederiz , yok olamazsanız mucize olursa aynısı bekleriz :=) [Peh ben bile güldüm bu son cümleme ama olsun :P ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 19 May 2003 05:01 tarihinde demiş ki:
ya bi kere gs ye süfer takım türkiyenin en büyük takımı gözüyle bakılıyo
7 senedir şampiyon olamadınız diyosunuzda
Gs şaibeleri ekip biçenekadar 13 sene şampiyonluğu yok
Bir tek hakem hatası falan güldürme
Siz yine bizim leyimize olan hataları çok kolay yazıosunuz
fakat sizin ytaptıklarınızı ne bizim yazmayaa nede sizin okumaya ömrünüz yeter.
Açıkçası herkes köpek gibi ( bu aşağılama değil ha derlerya köpek gibi biliyosunda işine gelmiyo gibi) farkında olayların ama çaktırmıyo..Sizde biliyosunuz boşu savunduğunuzu,gsnin uşağı olan yazarlarda biliyo ama at gözlüğü babadan yadigar nede olsa
Galatasaray hakkında bir yazı diye bir topic var bu arada
bilmeynler tarihini öğrensin diye şey ettim
Sonuç itibariyle Beşiktaş diğer 11 şampiyonluğu gibi gelecek olan 12.yi de ki inşallah gelecek Anasının ak sütü gibi hak etmiştir.15 tane şampiyonluğunun en az 5 tanesi düzmece olan,ligte 3. olmaya bile yetmeyecek kadar kötü oynayan Galatasaray'ın "hakem sayesinde şampiyon oldunuz" demesi komiktir.Bjk sezon başından beri Türkiye'nin en iyi top oynayan takımıdır.Dünya'da iyi oynayan sayılı takımlardandır :
Sizin komik bi savunmanız varya : " Biz Uefa'yı da mı hakemler sayesinde aldık o zaman " diye.
Bizde " Uefa'da da mı hakemler sayesinde çeyrek final oynadık "
dersek.
herşey belli olur çünkü basit mantık :
uefa'da çeyrek final > Uefa'ya bile katılamamak(şampiyonlar ligi grup 4.lüğü)[hline]"Hepimiz Zenciyiz"
Kenderleme, 04 May 2003 12:36 tarihinde demiş ki:
evlilik de zaten şaapmanın resmileştirilmiş hali..

15>9+2
Uefa Cup>Uefa Ceyrek Finali
Super Cup>???
Champs League Yari Finali>???

...[hline]tHe Original fi$h

Sosyal ağlarda paylaş

daha tam bir şampiyonluk yok, şahsen ben şu andan itibaren galatasray'ın şampiyonluğuna inanmıyorum ama bunun tek sebebi beşiktaş-samsunspor maçı..beşiktaş o maçı kazanıcaktır %100 ihtimal, bu durumda bizimde şansımız kalmıyor tabii

Tebrikler Beşiktaş, Seneye Uefa Çeyrek Finali yerine Şampiyonlar Ligi Finalinde oynamanız dileğiyle ;)[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

kesin birşey yok bence de, ama gs büyük ihtimalle inönüdeki maçı verecek fatih terim'in tavırlarından anlaşıldığı kadarıyla.. en azından samsun'a herkes kesin gözüyle bakıyor.

ancak serdar bilgili ve saz arkadaşlarının erkenden kutlama yapması bence son derecede yanlış. kendi görüşüm bu yani.

ayrıca mephisto senden böyle şeyler duymak çok ilginç.[hline]Fizban (11:46 PM):
ben öle şirin kızları seviom abi
çakmak için deil çıkmak için çıkacaksın

"Do you cling to the past, or can you see through the pain?"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 19 May 2003 11:48 tarihinde demiş ki:
said:
-Wissy, 19 May 2003 11:22 tarihinde demiş ki:
15>9+2
Uefa Cup>Uefa Ceyrek Finali
Super Cup>???
Champs League Yari Finali>???

2003 > 19xx[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111

2002-2003 sezonu daha bitmedi ama..[hline]tHe Original fi$h

Sosyal ağlarda paylaş

Evet belki bittigi zaman Bjk kural ihlali yuzunden ceyrek final oynamamis sayilabilir, 6s'in grubundaki bir takim da ayni sekilde sayilir da 6s ucuncu olup Uefa'ya gitmis olur, sonra ordaki maclarda yari finale cikar. Belli olmaz.[hline]Gesp (a.k.a Baggio)
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

$oyle aciklayayim.
199x'li yillar yakin gecmi$tir.Ve hatta hala TR takimlari o donemde GS'!nin elde ettigi ba$arilar sayesinde bu kadar takimla kupalara girmektedirler.

Ama BJK'nin 1940 senesinde mahalli liglerdeki ba$arilari..FB'nin TR Ligi kurulmadan onceki $ampiyonluklarinin gunumuzde bir degeri yoktur.Onlarada mazi derler...[hline]tHe Original fi$h

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...