Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

farkında mısınız?

karakedi

Öne çıkan mesajlar

ya $aıbe dıyen takıma bak ya hade fener dese gam yemıycem 4 sene $aıbeyle oldunuz bu senede butun sene hakemler korudu sızı 2 hafta bı ters gıttıler dıye oda arıf hakemı dovcektı durduk yere kart yok oel yane dengelıyen seylerdı gelıp konusuyosunuz analmıyorum walla[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 17 May 2003 21:44 tarihinde demiş ki:
Gene kirmizi kartlar vb...Bir macida adam gibi kazansalar icimde kalmayacak.[hline]tHe Original fi$h

hava sartlarini begenmeyip mac erteleten gs war (gerci sora gecirdiler ya :D ) hala adam gibi mac kazansinlar diyosun kac tane werilen penalti yanlis ? zaten besiktasa werilen penaltidan bahsedionuz gs sampiyon oldugu senelerde attigi gollerin yarisi penaltiydi hakan sükürde gol krali oldu penaltilarla[hline]YesFeaR[i] Bcoz The fear is in the eye of beholder[i]
Sosyal ağlarda paylaş

hey allahım, ya kardeşim kaşınmak doğanızdamı var ?
bu kadar kıskanç fesat adamlar görmedim yok şaibeymişte adam gibi maç kazanmamış

hey allahım.... sabır taşı olsa çatlar

belli futboldan anlamıyosunuz bari böyle saçmalamayın rezil olmayın

kedi şampiyon olunca foruma beşiktaş teması isterük!! hemde deiştirilmicek türden default olarak![hline]I ma sucka for love.....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Justin, 17 May 2003 21:40 tarihinde demiş ki:
nede olsa şaibeyle şampiyon olan tek takım[hline]cRn

ohah yuh be ne demiş adam.. tek biz değiliz eğer illa şaibe diyosanız.. başta galatasaray war o sıralamada..

hani bi sözünüz war "şampiyonluk yolunda herşey mübahtır.."

o açıdan..[hline]Avrupa fatihi efsane yalan
Siz yokken o vardı göklerde uçan
Bir asır devirdik senin sevginle
Ne mutlu Be$ikta$'a gönül verene..

Sosyal ağlarda paylaş

yok abi biz şampiyon olmadığımız seneler boyunca ağızlarını açmayan "12381237 senedir şampiyon olamıyosunuz" fln demeyi aklına getiremeyen çünkü haberi bile olmayan bi kaç insan(lafım fizban'a değil laf söylemem ben ona..) biz şampiyon olunca bi yerlerden okudukları duydukları şeyleri bize satmaya kalkıyolar bırakın uğraşsınlar... kendi çaplarında eğleniyolar..[hline]Avrupa fatihi efsane yalan
Siz yokken o vardı göklerde uçan
Bir asır devirdik senin sevginle
Ne mutlu Be$ikta$'a gönül verene..

Sosyal ağlarda paylaş

gs'ye 8-0'lık ankaragücü maçını
fb'yede 4-3'lük g.antep maçını hatırlatıyorum..

gs'yede bi lafım war.. tamam şike yaparsınız para verirsiniz 8-0'da yenersinizde belli etmemek için bari ilk 70 dakikada 8 gol atmasaydınız ya..[hline]Be$ikta$ - 02-03 Türkiye Süper Lig Şampi..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mumu, 17 May 2003 23:47 tarihinde demiş ki:
gs'ye 8-0'lık ankaragücü maçını
fb'yede 4-3'lük g.antep maçını hatırlatıyorum..

gs'yede bi lafım war.. tamam şike yaparsınız para verirsiniz 8-0'da yenersinizde belli etmemek için bari ilk 70 dakikada 8 gol atmasaydınız ya..[hline]Be$ikta$ - 02-03 Türkiye Süper Lig Şampi..

oha sakın ola fenerı karıstırma,hele hele o gazıantep macından hıc bahsetme.hakkımızla aldık.[hline]Simofle

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mumu, 18 May 2003 00:03 tarihinde demiş ki:
ehe tabi devre arasında neler olduğunu bilmek isterdim.. yada g.antep'in kaç para aldığını fln.. yada tehditte olabilir sonuçta aziz abimiz mafya..[hline]Be$ikta$ - 02-03 Türkiye Süper Lig Şampi..

..............................[hline]Simofle

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 17 May 2003 21:44 tarihinde demiş ki:
Gene kirmizi kartlar vb...Bir macida adam gibi kazansalar icimde kalmayacak.[hline]tHe Original fi$h

haftaya görürsün...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

sadece devlet kadroları bjk'li değilmiş anlaşılan, bütün yönetim mekanizmaları bjk lobilerinden oluşuyormuş meğer.. :-p[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...