Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mouse & mouse pad vol342

Ren

Öne çıkan mesajlar

VazgectimSenden said:

Dragonfire said:

deathadder black editionun bi artısı yada eksisi(+/-) varmı diğer versiyonlarına göre?

Yoksa dnr da iyi fiyat.
dnr da black

Bunu almaktansa 6400dpi Razer Precision 4G Optik Sensör modellerini almak daha mantıklı değil mi? Aynı fiyat.. Neden özellikle bu model?

ateistlerden açıklama bekliyorum bu konu hakkında.
Sosyal ağlarda paylaş

1

Bright said:

cacodemon said:

Logitech G602 Kablosuz Gaming Mouse

kaç gündür sepetimde bekliyor. 75 TL indirimim var hepsiburada'da. alsam mı ki?

genel kullanım amacı moba olacak, az biraz da fps.

Wireless tavsiye etmiyorum açıkçası.

Tutuş şekli, el büyüklüğü nedir ?

A ölçüsü

20,5 cm iş görür mü? kablosuz olmasını ben istiyorum, devamlı seyahat halindeyim ve yeterince kabloyla dolaşıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Kablosuz kullandım bi ara g700 sonra burdan birine satmıştım elime büyük geliyor ağrı yapıyor diye. En güzel yanı bence kablo olmadığından kablo sürtünmesinide hissetmiyorsunuz bu bence önemli, razer bungee kullanıyorum aynı işi yapan kablolu mouselar için tavsiye ederim, ama gidip o kadar para vermeye gerek yok DIY vardır kesin basit bir alet.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
http://www.n11.com/a4tech-x7-xl-750bh-lazer-oyuncu-mouse-P18670602?cid=604001&gclid=CP2JpIKxiMUCFaTnwgodXYcALA

daha önce bunun eski versiyonunu kullandım 2 sene. gayet hoşuma gidiyordu her konuda. bu versiyonda tipini değiştirmişler yenilemişler biraz abuk geldi.

bu fiyat bandında bundan daha iyi bi mouse var mı bildiğiniz? yoksa yine bunu alıcam galiba.

genelde fps oynuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

genşşşler mouse ayrı bir muhteşem lan. kesinlikle tavsiye ediyorum. hafif, normalden biraz daha ufak bir gaming mouse arayanlar için biçilmiş kaftan. şekli şemalini çok beğendim.

ilginç bir yönü var. üstünde hangi dpi'da olduğunuzu göstermiyor, onun yerine audio olarak veriyor "3200 dpi'a geçtin" diye :D rahatsız olursanız kapatılabiliyor bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...