Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uo server arıyorum

ibosch

Öne çıkan mesajlar

Geçen sene wow oynuyordum bıraktım, tadı kalmadı kas kas raid ara vs.Uzun süredir adam akıllı uo serverı arıyorum yada wow yada uo ya alternatif oyun.Lakin uo daki lootun verdiği haz olsun vs. olsun uo ya başlama taraftarıyım. War mıdır önerebilceiğiniz uo serverı ? En iyi server nebula gibi gözüküyo ? Ondada hesap alamıyoruz kayıt kısmı çalışmıyo, bakımdalar herhalde.Yabancı sistemleri bizim uo serverları gibi serverlarda olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Raincloud said:

Patiler im por ylem de oynuyor galiba. En azından yalnız olmazsın. Güzel sistemler de mevcut galiba ben oynamıyorum bilemem.

ipy de ortam güzel takılıyoruz

runuo ama karmaşık değil bende oynayamıyordum runuoda illede sphere diyordum..

sphereyi aratmıyor ortamlar.

dene bence 1-2 saat anlarsın.
Nick HocaEfendi bu arada girersen ulaş
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
HocaEfendi said:

Raincloud said:

Patiler im por ylem de oynuyor galiba. En azından yalnız olmazsın. Güzel sistemler de mevcut galiba ben oynamıyorum bilemem.

ipy de ortam güzel takılıyoruz

runuo ama karmaşık değil bende oynayamıyordum runuoda illede sphere diyordum..

sphereyi aratmıyor ortamlar.

dene bence 1-2 saat anlarsın.
Nick HocaEfendi bu arada girersen ulaş

Sen gelirsen moonda geç bizde oradayız baya türk olduk bekleriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 6 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Yabancı olarak Demise dışında söyleyebileceğim bir yer yok maalesef. Ha full ML açık yabancı bi runuo bulursanız bana da söleyin. Ama OSI Clone olsun mümkünse :D

Türk olarak Stones gayet iyi gibi. Sphere. Adres http://www.stones.gen.tr/

Player kalitesi olarak çok fazla bir şey bekleme, yaş ortalaması düşük gibi. En azından zeka yaşları yani. Çok az düzgün adam var ama genel olarak server iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

Demise Runuo galiba ortalama kaç player online oluyo. Türk serverlarında oynamak istemiyorum ondan stonesin sitesine baktım sadece ordada 50 kişi online yazıyordu. Senelerdir kızgın oldugum nebula oradan daha cazip bir durumda player sayısı bakımından. Yinede yabancı server aramaya devam.:)o Orjinal serverdaki acc mi de açtırmak istemiyorum bu saatten sonra ultimaya 12 dolar vermek istemiyorum artık versem bile eamythic hesabım sorunlu şifrem ile giriş yapamıyorum (:D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...