Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şişmanlık ve askerlik: Bilgi başlığı

Mino

Öne çıkan mesajlar

Masteis said:

askerlikten muaf olmaya çalışmak nedir ya? gidin adam gibi yapın askerliğinizi.
kilo abanıp muaf olmaya çalışcağınıza anal yoldan 3 kg patlıcan alıp ibneyim diyin daha iyi. şahsen askerden kaçan adamın yapması gereken budur benim gözümde.
tecrübelerini biraz daha paylaş bizimle
Sosyal ağlarda paylaş

Askerlik kadar gerzekçe az şey vardır şu hayatta. Ömrünü boşa harcadığın, ülkede görebileceğin en aşağılık insanları tanıdığın (ve hayır, gelen erlerden bahsetmiyorum). O yüzden kaçabiliyorsanız sonuna kadar kaçın, muaf tutulursanız ne mutlu size. HERTÜRKASKERDOĞAR adamlarını dikkate almayın
Sosyal ağlarda paylaş

Masteïs said:

askerlikten muaf olmaya çalışmak nedir ya? gidin adam gibi yapın askerliğinizi.
kilo abanıp muaf olmaya çalışcağınıza anal yoldan 3 kg patlıcan alıp ibneyim diyin daha iyi. şahsen askerden kaçan adamın yapması gereken budur benim gözümde.

"ibne" adam vatanı için savaşamaz mı peki?
Sosyal ağlarda paylaş

Zorla savaştırıyorlar zaten, pasif ilişkiye girdiğini belgelesen bile sen sağlamsın seninki psikolojik diyip (evet bizim naçizane ordumuz eşcinselliği bir "hastalık" olarak nitelendiriyor) gönderiyorlar askere. BAYA baya kırıtık, böyle çıtkırıldım falan olman gerekiyormuş eşcinsellikten çürük raporu almak için. O süreç zarfında çektiklerin de cabası.

Hatta dur bakıyım yazısı vardı bi yerde nette.
Sosyal ağlarda paylaş

noluyo ya milletin amma zoruna gitmiş. tamam abiler madem patlıcan sevmiyonuz kabak olsun.

zaten obezliği yüzünden askere alınamayanlara bir şey demiyorum. SIRF askerlikten muaf olmak için, sağlığını riske atanlara idi lafım. Aman abbey askere alcaklar abanayım doritosu, abanayım yağlı yağlı yemekleri de askere almasınlar. Askere git daha iyi.

Bi de abi banane sizin askerlikten kaçıp kaçmamanız, gelip rage e girmişsin yok ağzındaki salyaları temizle diye tribe girmişiniz. Sanki piyonlarım olcaksınız da sizin kaçışınızı engellemeye çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Gençler askeri bir doktor tanıdık var kbb uzmanı.Ona sordum gataya gönderiyolar mı diye,yoo o tamamen dahiliye uzmanının insafına kalmış bişey 2. ya da 3. muayene de heyet olarak askerliğe elverişsiz raporu veririz genelde biz dedi :D
Masteis valla dikkatli konuş kimseyi rencide edemezsin özgürlüğü
nde bir sınırı var,sende eksik olanı tam ederim ona göre.
Sosyal ağlarda paylaş

delikanlı mısın diyen adamın askerlikten kaçmayı savunan godoşun teki olması da ahahahaha fuck off denmesine sebeptir. bilesin diye söylüyorum.
iqsu olmayanlar klubünün üyeleri de toplanmış laf salatalığı yapıyor hala.
şişmanlara ibnesiniz diye bir şey zaten demedim. hangi cümlemden o manayı çıkarttınız merak ediyorum.
bir de kilo soru olan arkadaşlarım var ve hiç birine şu güne kadar hakaret bile etmedim.
hani belki anlarsınız diye tekrardan açıklama gereği duydum. zaten kilo sorunu olup askerlikten muaf olanlara bir şey demiyorum. olabilir yani doğal bir şey bu.
SIRF askerliği ekebilmek için göt korkusundan kilo abanıp zavallılık yapacağına, gidip ibneyim desin daha iyi. benim gözümde 2si de aynı anlamı taşıyor.
şimdi sizin erkeklik gururunuz incindiğinden gene boş laf salatalığı yaparsınız aman aman. ahah fos delikanlılar.
Sosyal ağlarda paylaş

lafla delikanlılık olmaz diyorsun

yazdıgın mesajlar aynalı tahir @ paticik imajı veriyor direk

hatta biraz zorlama ile adres istemeye giricek potansiyel var sende

ilk sayfalarda senin mesajının ana fikri olan askerden kaçmak için kilo almanın saçmalıgını bizde yazdık mesela

ama yazmak var yazmak var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...