Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SALCANO NG 650 - Bisiklet

Solozzo

Öne çıkan mesajlar

Selam, yaklaşık olarak bir ay önce aldığım bisikletimi yeni taşınacağım yerde kullanmayı düşünmediğimden satmak istiyorum. 450 TL'ye almıştım, faturası vs. herşeyi mevcut. Son satış fiyatı 300 TL'dir.

TİP: 26" MTB
VİTES: SHIMANO ST-EF40/ TX35 21 VİTES
KADRO: 6061 ALÜMİNYUM KADRO
MAŞA: AMORTİSÖRLÜ ZOOM MAŞA
FREN: ALÜMİNYUM V-FREN
GİDON BOĞAZI: ZOOM AHEAD GİDON BOĞAZI
RUBLE: SHIMANO MF-TZ21
TEKERLEK: SALCANO X-PRO1 9X4 ÖZEL ÖRÜM TEKERLEK SETİ
LASTİK: SALCANO DAILY COMFORT XCM 26x1,95 LASTİK

Ürün Açıklama:
Bu bisiklet fiyatıyla orantılı olarak oldukça üst segment bir üründür. Bu bisikleti diğer bisikletlerde ayıran en temel özellik Alüminyum Kadro ve Alüminyum aynakol sayesinde emsallerine göre yarı yarıya hafif olmasıdır. Bu sayede kullanıcı metal gövdeyi taşımak için fazladan efor sarfetmez. Sarf edilen enerji ile daha çok hareket edebilir ve daha çok yol alabilir. Ayrıca yine Alüminyum kadro ve aynakol paslanmama özelliği ve boyaların deforme olmaması sayesinde yıllarca ilk gün ki gibi temiz ve bakımlı kalır. Özellikle yokuşlarda ürün kullanıcısını rahatlatmaktadır. Yine orta süspansiyon olmaması sayesinde güç amortisörde kaybolmaz pedallar vasıtası ile doğrudan tekerlere iletilir. Bu bisiklet kendi segmentinde en çok tercih edilen ürün olma özelliğine sahiptir.

Sosyal ağlarda paylaş

vay şerro. tam salcanolara bakıyodum, ben alıcaktım sdfg :D

hoca bari şeyi soriim... 420 TL lik modeli almışsın özellikleri çok benzer olup 500-600 civarı olanlar var salcano sitesinde, olayı nedir bunların, haberin var mı?

edit: bi de tim sana geliim ben bi bakiim şu alete :D sıfır alacaz artık el mahkum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
Selam ahali.

Malum yurt disi muhabbetlerine ben de elimden cikaricam bisikleti.

Solozzo'dan toplamda 320 liraya almistim (sahibinden + taksit olayi) sonrasinda bisikletin alindigi yerin ibneligi yuzunden bir 100 lira kadar masraf yaptim.

Bisikletin mevcut halinde Bir V fren bir disk fren var su anda. Bisikletle degistirdigim ve yerine yenisini aldigim disk frenleri de verecegim yedek parca niyetine (saglam oldugu halde degistirdi it oglu itler serviste).

Ben de 300 TL istiyorum. V frenli halinin sifiri 370, disk frenli hali 420-450 civarinda.

Ofisten bir arkadasimin onceligi var bu arada. Bugun aliyorum demezse buradan birine gitsin isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...