Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

akvaryuma balık koymak?

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
evet gittim 4 tane daha balık aldım şimdi hep akvaryuma balıklarımı koyarken sorun yaşamışımdır şimdi nasıl koymalıyım cidden garbage falanlık diil yardım :([hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

Balıkları getirdiğin poşet'i azını açarak suyun içine sok fakat tam sokma bir şeyle tuttur poşeti düşmesin suya 4-5 dakkika öyle dursunlar sonra poşeti yavaşca çevir onlar takılsın kafasına göre birde onlar başka bir akvaryuma girdiğinde ölü numarası yapa bilirler sakın öldü diye atma :)[hline]*!Dumtıstıs Dumtıstıs*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GM-Newbie, 19 May 2003 18:58 tarihinde demiş ki:
Balıkları getirdiğin poşet'i azını açarak suyun içine sok fakat tam sokma bir şeyle tuttur poşeti düşmesin suya 4-5 dakkika öyle dursunlar sonra poşeti yavaşca çevir onlar takılsın kafasına göre birde onlar başka bir akvaryuma girdiğinde ölü numarası yapa bilirler sakın öldü diye atma :)[hline]*!Dumtıstıs Dumtıstıs*
ahah fake mi atıyor balıklar[hline]eeh eytere be!
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
60 metre :-p
60-80 lik arası sanırım :)
büyük bayağı bir daha yeni başladım şimdi bol bol alıyorum yazın öldürürsem boş kalmasın falan diye neyse balıklar iyi yani bir koydum molly leri manyak oldular ha 2 dişi 1 erkek kudurdular :)
neyse şimdilik iyi oldu daha ileride bayagı olacka şu lepistes almasaydım diyorum önceden birsürü yavru yapacak falan akvaryumda yer bırakmaz valla :([hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...