Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampıre the masquerade -Bloodlines revealed ...

The_Delucian

Öne çıkan mesajlar

benım gıbı vampıre the masq. hastalarına vtm.bloodlıne gelecek yıl cıkacakmıs ...
oyun half-life 2 motoruyla yapılacakmıs ...
gamespottan;
"We have the first details from Activision on the company's upcoming role-playing game, Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Bloodlines will combine first-person action with role-playing elements, and it is being developed by Troika Games, the studio that was responsible for the 2001 RPG Arcanum, and which was also founded by RPG veterans Tim Cain, Leonard Boyarsky, and Jason Anderson, who helped create the Fallout role-playing game series. The game will be powered by Valve Software's Source engine, which is also being used by Valve to develop Half-Life 2. According to Valve Software cofounder Gabe Newell, "With Vampire, Troika is proving Source [engine] can reach beyond the world of FPS games. The character system, rendering abilities, and contextual AI features of Source, combined with the veteran RPG design talent at Troika, is a great representation of the innovation we hope to enable with this technology."

In the game, players will play as a fledgling vampire who will belong to one of seven vampire clans, each of which has its own distinctive strengths and abilities, including superhuman strength and speed, invisibility, and mind control, to name a few. As players progress through the game, they'll earn experience points that they can spend on improving their powers. These abilities and the game's major vampire factions will be drawn from White Wolf's Vampire: The Masquerade pen-and-paper game. "We are very excited to have Activision and Troika producing Vampire: The Masquerade - Bloodlines," said Chris McDonough of White Wolf Games. "They are among the elite few companies capable of taking our property into the world of first-person action gaming while still maintaining the story, setting, characters, and role-playing aspects of the game."

Though Bloodlines will feature numerous role-playing elements, it will also include action-packed first-person combat, and it will let players use a variety of conventional weapons, such as sniper rifles, submachine guns, and flamethrowers--though they may also need more-unusual weapons, like stake guns, to deal with their supernatural foes. Players can expect to do battle with human vampire hunters and supernatural creatures such as ghouls, werewolves, and rival vampires. "Vampire: The Masquerade - Bloodlines blends the best parts of an RPG and a first-person action game, allowing players to explore a sophisticated character development system in an open, nonlinear realm while experiencing intense action sequences," said Larry Goldberg, executive vice president of Activision Worldwide Studios. "We are going to take full advantage of Valve's Source technology to send you deep into a dark and intriguing vampire underworld filled with haunting images."

Vampire: The Masquerade - Bloodlines is scheduled for RELEASE NEXT YEAR. We'll have more information on the game soon. In the meantime, take a look at this exclusive concept art image."
dıyorlar ...
Sosyal ağlarda paylaş

benımde aklıma benzer sorular takıldı ama yapan ekıp "oyunda atmosfer yaratma "konusunda da bayaa iyi ...
kısaca sımdılık guvenıyorum ...
zaten hl2 motor u nun adından baska bıseyını duymadık ...
hadı hayırlısı ...
HoMM4 e donmesınde ...

"Troika Games, the studio that was responsible for the 2001 RPG Arcanum, and which was also founded by RPG veterans Tim Cain, Leonard Boyarsky, and Jason Anderson, who helped create the Fallout role-playing game series"

kısmı benı umıtlendıren kısım...
hatta fantazım olarak oyunun morrowınd kıvamında open ended ,modıfıkasyonlara acık bısey olabılme ıhtımalı falan bıle bayaa heyecan yaratıyor bende ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Delucian, 07 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
hatta fantazım olarak oyunun morrowınd kıvamında open ended ,modıfıkasyonlara acık bısey olabılme ıhtımalı falan bıle bayaa heyecan yaratıyor bende ...

ama morrowindde meleede yapabileceğimiz şeyler kısıtlıydı. vampirde bisürü yanar döner var. bilemiyorum en sağlıklısı 3rd person gibi görünüyo bana. ama eğer becerirlerse aşmış bişey olur...[hline]Endure. In enduring, grow strong...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 07 May 2003 01:22 tarihinde demiş ki:
said:

ama morrowindde meleede yapabileceğimiz şeyler kısıtlıydı. vampirde bisürü yanar döner var. bilemiyorum en sağlıklısı 3rd person gibi görünüyo bana. ama eğer becerirlerse aşmış bişey olur...[hline]Endure. In enduring, grow strong...

3rd iyidir evet.

Vampir oyunlarında 3rd person makbuldur örnekleri blood omen serisinde görülmektedir =).Oynanabilirlik açısından demedim poaniklemeyin hemen heh manzara vs olarak 3rd iyi =).Ama kılıcı sallama cartı curt felan varsa fps iyidir.HL 2 motor'u baştan falso HL motoru kadar iğrenç bir motor olamaz ya nefret ediyorum HL motorundan fizik motoru yok başta zaten allahın red stormunda bile Havoc kullanıldı bunlara hala basmadı hayret birşey.[hline]Alexi Septimus , Necromancers
Cold as Corpse.

kalima, 06 Mart 2003 16:29 tarihinde demiş ki:
Guilde vermeniz lazım
Sosyal ağlarda paylaş

oynadığım en güzel oyun benim için küçüklüktren beri vampir hastasıydım oyun elime geçti salyam akarak 6 kere bitirdim 2 kere iyi grisi kötü _(: Critof baba adamdı haçlı köpeğinin tekiydi ama sonunda kutardılar çocuğu yani 2 geliyorsa hoba derim sıçrar hoplar ben o oyunu öperim :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 07 May 2003 03:11 tarihinde demiş ki:
HL 2 motor'u baştan falso HL motoru kadar iğrenç bir motor olamaz ya nefret ediyorum HL motorundan fizik motoru yok başta zaten allahın red stormunda bile Havoc kullanıldı bunlara hala basmadı hayret birşey

hl2 motorunun nesi var daha görmedik bile..[hline]I Turned Off The Light
And Murdered Dawn..
KoC
Sosyal ağlarda paylaş

Tekrar bulabilmek için bakmadığım yer mi kalmadı istanbulda vampire the masquarade'in tadına tekrar varabilmek için. Umudu kesmiştim iyi seneye yeni oyunu oynarız =)
Ama HL motoru fikri hoşuma gitmedi işallah activision tutmayan Vampire Slayer modunu vampire ismi altında bize kakalamaya çalışmaz? :P[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
Alexi_Septimus, 07 May 2003 03:11 tarihinde demiş ki:
said:
Grudge, 07 May 2003 01:22 tarihinde demiş ki:
said:

3rd iyidir evet.

Vampir oyunlarında 3rd person makbuldur örnekleri blood omen serisinde görülmektedir =).Oynanabilirlik açısından demedim poaniklemeyin hemen heh manzara vs olarak 3rd iyi =).Ama kılıcı sallama cartı curt felan varsa fps iyidir.HL 2 motor'u baştan falso HL motoru kadar iğrenç bir motor olamaz ya nefret ediyorum HL motorundan fizik motoru yok başta zaten allahın red stormunda bile Havoc kullanıldı bunlara hala basmadı hayret birşey.[hline]Alexi Septimus , Necromancers
Cold as Corpse.

kalima, 06 Mart 2003 16:29 tarihinde demiş ki:
Guilde vermeniz lazım

hl2 için kullanılan Source motoru en yeni geliştirilmiş havok 2 fizik motoru ile beraber kullanılıyor, ilk hl sanmadın herhalde?[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

Hazır Vampire-the Masquerade konusu açılmışken. Benim bolumler hakkında bi sorum olacak. Daha oyunun başlarında golemi öldürmemiz gerekiyor. O nasıl olüyor bana birisi açıklayabilirmi. Girişteki adam "golemin alnında life yazısı var felan diyo, onu yok edersen golemde ölur" diyo. Bende bunun üzerine yüksek bir yere çıkıp alnına saydırıp duruyorum ama daha hiç bir gelişme yok herhalde 40 kere felan vurdum goleme ölmedi. Hatta butun paramla dread bastard aldım gene saydırdım gene tık yok, hatta hatta humanty i 10 a düşürüp unholy bastard aldım gene vurdum gene ölmedi hata mı yapıyorum????
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...