Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eh..

arcane

Öne çıkan mesajlar

Albümleri eklerken sözlerini koymayı unutuyormusunuz napıyorsunuz bilmiyorum her neyse başka cinler benim lyricini yolladığım albümün sözlerini koymadığınızdan ekliyor kıl oluyorum
Yapmayınız yaptırmayınız[hline]Call my name and save me from the dark
Save me from the nothing I've become
Sosyal ağlarda paylaş

ilk ben yolladım
albümün adını tracklistini ve lyrics reference url sini girdim

toplam 3 albümde olmuş bu olay
her biri farklı grubun
her bir grubun birçok albümünü birlikte yollamıştım
bazıları patlamış[hline]Call my name and save me from the dark
Sosyal ağlarda paylaş

asadece iki mod var
ve wastiee ye zamaninda cok sordum bunu
bana soyledigi sey bu:
ilk kim yollmaissa bos lyric correctionlarini onu kabul et, sonrasina decline ver

ben bana verien direktifleri uyguluyorum sadece, gidin bakin gibi emirler vermeyin lutfen, cok merak ediyorsaniz o sarkinin lyricine baskarsiniz, en altta kim sizden once yollmais yazar THanks to diye[hline]Prawler, 04 May 2003 19:47 tarihinde demiş ki:
ben de inliyorum burda
Sosyal ağlarda paylaş

kimseye emir veren yok
anlatamadım derdimi
ben lyrics reference url denen haltı yazmışım buna rağmen eklenmemiş olmasının sebebi ne olabilir onu soruyorum
adama gidip niye koydun ben koyacaktım mı diyeyim?alacağım cevap ben boş gördüm koydum nerden bileyim olacak
zaten benim derdim o değil.derdim lyrici albüm submit ederken yollamama rağmen çıkmaması[hline]Call my name and save me from the dark
Sosyal ağlarda paylaş

Eh buraya bi cevap yazması gerekenlerden birisi benim sanırım. Bu neden böyle bir problem oldu onu anlamadım açıkçası. Şu ana dek herhalde birileri benim sayemde bi 500 lyric yapmıştır. Ancek ben olaya şöyle bakıyorum.

Bu lyricleri post ederken gerçekten yapılan işe saygı duyduğum ve tarzını sevdiğim için uğraşıyorum altta ismimin yazması çok büyük bir olay değildir (bir ihtiyaç olduğunu düşündüğüm için konuyla ilgili albümlerin altına ismin yazılması değişikliğini rica ettim onunda diğer insanlar tarafından daha önce zaten düşünüldüğünü gördüm). Bundan 4-5 ay sonra baktığımda lyriclerin burnuna kadar dolmuş olduğunu görüp gülümseyceğim ve winampımı açıp dinlemeye başladığımdada istediğim her şarkının sözleri önüme gelecek bütün önemli olan bu.

Bir lyric eksik bir lyric fazla ne farkeder burdan birilerine torpil yapıldığı imasını çıkartmak saçma olur sanırım.[hline]---------------------------------------------
RK1
"Onzac" The Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
Sosyal ağlarda paylaş

abi olay basit kim koymussa ugrasamamis c/p ile... Hatta wastiee diger bi topicde cewap wermisti nasil olsa cabuk yollanio artik correctionlar die lyrics reference url fazla takilmio artik die. ha dieceksin ne demek usenmisler oyle sey mi olur? benim buna soyliicek bi cewabim yok :P[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
-Kings of Chaos-
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...