Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir sezonun ardından...

chagy

Öne çıkan mesajlar

Bir sezonun ardından diyorum çünkü şahsi fikrime göre lig de kalan 2 hafta da
pek fazla sıralamada yerler değişmez.

Gelelim konumuza;Beşiktaş sezonu şampiyon olarak bitirmiştir,mucize tabi ki
vardır futbolda ama beşiktaş'ın en azından Galatasaray maçından 1 puan la ayrılıp
şampiyonluğu garantileme o maçta tur atma şansı var ve buda %90 gibi bir olasılık
Ha diyelim ki galatasaray maçı aldı , beşiktaşın hala çok büyük bir avantajı olcak
bence olay artık şu noktaya geldi.Şampiyon belli , Beşiktaş Galatasaray Maçında Tur atmak
için oynıcak,Galatasaray'sa Beşiktaş'a o maçta Tur attırmamak için oynıcak.Yine Şahsi fikrim
Beşiktaş öne geçerse maç öyle biter yani 1-0 alır beşiktaş eğer öne geçerse...

Beşiktaşın Şampiyonluğunu Kutlarım Ancak Bazı kesim beşiktaş'lıların şampiyonluklarını
kutlamıyorum,onlara da layik görmüyorum bu kesimi saymam gerekirse;
Başta Sinan Engin adında ki Beşiktaş'a hiç mi hiç layık olmayan,Kendini birşey sanan insan
Sonra Bu forum'da da bulunan Kendi için Ben beşiktaşlıyım diyen ama hareketleriyle
Beşiktaş gibi büyük bir camianın taraftarına yakışmıyan kimseler....

Beşiktaş Sezon başından beri gerçekten iyi oyun oynarak çoğu maçını hakederek
kazanarak buraya kadar geldi,Hakettiği bir şampiyonluk aldı(alıcak)
Galatasaray 2. olmayı bile haketmedi şampiyon olsaydık tamamen şansına olcak aynı
fatih terim in geldiği ilk sene olduumuz şampiyonluk gibi....
Fenerbahçe diyecek bişey bulamıyorum taraftara yazık be...
GençlerBirliği 2.olmayı hakeden takım , gerçekten çok iyi mücadele ettiler tecrübesizlik 3.oldular

Gelelim şu kendini taraftar sanan ama taraftarlıkla alakası olmayan kişilere
evet bu forumdan da örnek vereceğim!

öncelikle Beşiktaşlılar; şaibe şaibe diye tutturmaya başladılar bu sezon
şabie nedir bilmeden konuştular,Şu ana kadar şaibeyle alakalı geçen olaylarda Ispatlanması
olası olan bir 8-0 biten GS , Ankaragücü maçı vardır , diğer Uydurmalar,halk tarafından
yada kendini bilmeyen bir densiz tarafından ortaya atılan ve büyüyen şeylerdir çok
konuşurlar ama ISPAT edemezler , yani GIDAKLAYAN ÇOK AMA YUMURTLAYAN YOK!

Diğer olaylar Şaibe değil KELİME OYUNUDUR,Eveeet Bu sene Sinan Engin'in yapmış olduğu
Ilhan Cavcav'ın yapmış olduğu açıklama,Beşiktaşa transfer olan oyuncuların yapmış olduğu
açıklamalar...Bunlar her sene oluyo her takım tarafından oluyor,Ali Şen yapmadı mı yaptı
GS'li yöneticiler yapmadı mı yaptı...boş işler bunları konuşmak,bu işler hep var!!!

Bunu sadece galatasaray'lılar değil,Fenerliler ve hatta beşiktaşlılar da dedi
"Bu sene anlamadığımız şekilde bazı beşiktaşlılar şampiyonluk gitcek korkusuyla sağa
sola saldırmaya başlamıştır" ... yani özellikle son haftalar etekleri tutuştu ya şampiyonluk
giderse diye işte bunlar gerçek BEŞİKTAŞLI değildirler ve bu forumda da bu tür kendini
beşiktaşlı sananlar vardır,Onların şampiyonluğunu kutlamıyor ama diğer tüm GERÇEK
Beşiktaşlıların şampiyonluklarını Gerçekten içten kutluyorum

Gelelim GS ye bu forumda yine Kendini Galatasaray lı sanan arkadaşlar var
Eğer Samiyen Cennet olduysa,Eğer samiyen "çıkılabilir" olduysa işte hep bu kendini
GS li zanneden kesim yüzünden oldu,biraz geriye gidelim Uefa şampiyonu olduğumuz zaman
Gerçekten bir Cehennem vardı,Ama şimdi Cennet oldu cennet!! düşünün bi o zaman ultraslan ın
rolünü , bide şimdiki ultraslanın rolünü , Ultraslan mı vardı be!! Cennet yaptılar cehennemi
stad yıkılcak cehennem geri gelmez daha 2 3 yıl...Atatürk Stadı mı Cehennem olcak? güldürmeyin beni , Kendini GS li sananlar gelio stada Fenere , Bjk ye laf atıo , uefa yı aldığımız sene
bakın izleyin maçları maçlarda sadece Cimbom var ne fener lafı geçio ne beşiktaş...
Bu tür Kendini Gs li sananlar da Adam olduysa işimiz zor hemde çok zor

Sonuç olarak Beşiktaşın ve Tüm GERÇEK beşiktaşlıların Şampiyonluklarını kutlarım
Gençlerbirliğine yazık oldu 2.cilik haklarıydı,Ben GS nin de 2.ciliğini kutluyorum çünkü
Bu sene için 2. olmak başarıdır...(rica ediyorum,işi olmayanlar pis emellerini buraya sokmasınlar)[hline]~Sultan of the Empire Earth~

[Bu mesaj chagy tarafından 18 May 2003 16:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yahu fatih terim'i anlıyorum, laf sokmaları vs.'leri çok iyi yapıyor, o yüzden antipati topluyor bazı kesimlerden ama Ali Dürüst ?

açıkçası Ali Dürüst, Özhan Canaydın, Burak Elmas...bunlar gibi yöneticileri türkiye az görüyor

cidden hangi açıklamaları, yazıları, konuşmaları vs. neyse antipatini topladıysa bana özelden veya buraya yazarsan çok sevinirim çünkü çok merak ettim[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

helal helal böle şampiyonluk gidince saçma sapan yazılara başvurmak güzel..

neymiş sinan engin beşiktaşa yakışmıyomuş.. fatih terim'i o takıma yakıştırıyosanız sinan engin bize hayli hayli yakışıyo..

hakemlere küfür eden kendeini kral zanneden bi insan(?)[hline]Be$ikta$ - 02-03 Türkiye Süper Lig Şampi..

Sosyal ağlarda paylaş

fatih terim zaten kral değildir, 'imparator' dur

kendisi türkiyeye ilk defa uefa kupasını getirmiştir, avrupa ligine kendi zamanının kadrosundan en çok oyuncuyu göndermiştir türkiye tarihinde

açıkçası kendisine küfür eden insana geri cevap vermesini 'insan' olmasına bağlıyorum

bende ediyorum, başbakan'da eder, cumhurbaşkanı da

fatih terim edince batar ama[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Mephisto_, 18 May 2003 23:22 tarihinde demiş ki:

kendisi türkiyeye ilk defa uefa kupasını getirmiştir, avrupa ligine kendi zamanının kadrosundan en çok oyuncuyu göndermiştir türkiye tarihinde

açıkçası kendisine küfür eden insana geri cevap vermesini 'insan' olmasına bağlıyorum

fatih terim edince batar ama[hline]Erkek adamın çarşıyla, pazarla işi olmaz

batmasa çekemeyenler kıskananlar çatlasın diye şarkımızda olmazdı hani..
:)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

Görüyorum ki bazı Galatasaray lı ve BEşiktaş lı Arkadaşlar yazımda bahsetttiğim kesim e girebilmek için yarışıyolar

diolar ki sinan engin e laf atmışsın fatih terim farklımı?
yazıyı bi oku fatih terim hakkında en ufak bi yorumum yok?
o yazının kendi fikrim olduğu ortada ne debeleniyorsunuz?
Beşiktaşa şaibe mi dedim? yine atlıosunuz her boka
Beşiktaş ve Gerçek beşiktaşlıların Şampiyonluğunu Kutladım
Zaten onlarda üstlerine alarak Teşekkür etti ama diğerleri?
Yine zırvalamaktan başka birşey yapmadı,Benim Fiktime göre Sinan Engin o takıma yakışmıo,nasıl sence Fatih terim , Ali dürüst se bence de bu...Niye tartışma çıkartmak için elinizden geleni ardınıza koymuyorsunuz? Hele hele Galatasaray lılar? Daha ne muhabbete giriyonuz gitti şampiyonluk hala sidik yarışı var sidik yarışının GALİBİ OLMAZ.Şampiyon Beşiktaştır adam gibi kutlamayı bilin , tebrik etmeyi bilin[hline]~Sultan of the Empire Earth~
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 18 May 2003 23:22 tarihinde demiş ki:

fatih terim edince batar ama

ewt fatih terim edince batar çünkü hani diyosunya başbakanda eder cumhurbaşkanıda eder diye.. onlar canlı yayında herkesin görebileceği yerlerde etmezler hiç olmazsa.. ama fatih terim gibi insanlıktan pek pay almamış şeyler, kameraları görmediği için hakemin üzerine yürüyüp sonradan kamerayı farkedince insanlaşan(ki kamerayı görmese gidip öldürecek nerdeyse adamı) ve insan demenin zor olduğu kişilerdir..

ha bak ne diycem.. fatih terim böle uefayı fln beşiktaşın başında alsaydı sonrada böyle davransaydı keşke.. o zaman neden laf ettiğimizi anlardınız şimdi adam sizin için ilah olmuş.. pes ya..[hline]Be$ikta$ - 02-03 Türkiye Süper Lig Şampi..

Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu kadar iyi niyetle kendi fikirleriin yazıldığı bir ortamda fanatiklik yapanları , görünce chagye hak veriyorum..

Açıkcası ben kendi fikrimi söliyim bende Sinan Engini
BJKye yakıştıramıyorum , Fenerde olsa yakıştırırdım daha önce onlarda bu kişilikde insanlar gördük , kötü manada değil kesinlikle , Biz BJK Sebanın felsefesi ile bütünleştirmişiz , eğer Sinan Bu felsefeye uygundur diyorsanız no comment

Ama Sinan Engin BJKye bence yakışmıyor , sizce yakışır ona bişi demem zaten..

Bunun dışında Şuan Tebrik etmesemde Şampiyonluğu garantilediğiniz gün tebriklerimi bekleyin..

Ama aynı şekilde sadece kendini bilen Gerçek BJKliler...
Sosyal ağlarda paylaş

bir takımda başkan ile gelen felsefe başkan ile gider szass..

seba felsefesi fln diyosanız.. seba beşiktaş için vazgeçilmez değildir..

ha bide ekleme yapmam lazım.. seba felsefesi.. seba döneminde beşiktaş silik takım ezik takım hakkını aramayan takım ensesine wur lokmasını al takım görünümündeydi ama bilgili ile (özelliklede sinan engin'in çabaları ile) bu değişti dimi artık?beşiktaş öyle kolay lokma değil.. höt dedinizmi susmuyo bu dimi? hoşunuza gitmiyo buda sizin.. sinan engin geçen senede burdaydı neden ağzınızdan laf çıkmıyodu? birinizin laf ettiğini bile düşünmüyorum açıkçası eden warsa istisnadır.. çünkü aynı işleri yaparken bu kadar ön planda değildi.. şimdi ön planda..
[hline]Be$ikta$ - 02-03 Türkiye Süper Lig Şampi..

[Bu mesaj Mumu tarafından 19 May 2003 15:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

sinan engini diğer takımların sevmeme nedeni mumu dediği gibi yıllardır seba döneminde filan yönetim susan,itiraz etmeyen,hakkını yedirten bi görünüm çiziyodu,Sinan Engin ise tabiri caizse "anlayacakları dilden konuşuyo"

tabi buda yıllardır medyayı kullanarak federasyonu-hakemleri-takımları baskı altına almayı çok iyi beceren fenerbahçe ve galatasaray ı pek hoşnut etmiyor

ayrıca artık seba felsefesi değil tarkanın karma felsefesini benimsiyoruz takım olarak :D
[hline]I ma sucka for love.....

[Bu mesaj -Mandrake- tarafından 19 May 2003 20:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
chagy, 19 May 2003 04:46 tarihinde demiş ki:
diolar ki sinan engin e laf atmışsın fatih terim farklımı?
yazıyı bi oku fatih terim hakkında en ufak bi yorumum yok?
o yazının kendi fikrim olduğu ortada ne debeleniyorsunuz?
Beşiktaşa şaibe mi dedim? yine atlıosunuz her boka
Beşiktaş ve Gerçek beşiktaşlıların Şampiyonluğunu Kutladım
Zaten onlarda üstlerine alarak Teşekkür etti ama diğerleri?
Yine zırvalamaktan başka birşey yapmadı,Benim Fiktime göre Sinan Engin o takıma yakışmıo,nasıl sence Fatih terim , Ali dürüst se bence de bu...Niye tartışma çıkartmak için elinizden geleni ardınıza koymuyorsunuz? Hele hele Galatasaray lılar? Daha ne muhabbete giriyonuz gitti şampiyonluk hala sidik yarışı var sidik yarışının GALİBİ OLMAZ.Şampiyon Beşiktaştır adam gibi kutlamayı bilin , tebrik etmeyi bilin[hline]~Sultan of the Empire Earth~

tartişma .ikarma gibi bir niyetim yoktu. sadece bir taraftan bakınca bölye gözükürken diğer taraftan bakınca başka şekilde gözüküyor demek istedim

kendin de demişsin fatih terim hakkında en ufak bir yorumum yok diye. e sorun da burda zaten bir sezonun arkasından topicinde gs den de bjkden de bahsediyorsun ama sinan engini yazarken fatih terimi yazmıyorsun

neyse dediğim gibi tartışma çıkarmak gibi bir amacım yok sadece başkalarının açısından da bakın olaya
Sosyal ağlarda paylaş

o Yazıyı biraz sana yazmışım gibi olmuş doğrudur ama benim asıl demek istediğim ben burda BJK yi Kötüleyen bişey dememişim sadece sinan engin in yakışmadığını ve bazı beşiktaşlıların gerçekten beşiktaşlı gibi davranmadığını söylemişim , Aksine ben GS yi kötülemişim bazı arkadaşlar sanki bjk yi kötülemişim gibi davranıyor o yüzden ööle bi açıklama yaptım , Kötülediğim takım GS!, Ayrım yapmıyorum Fatih terimdir , Ümit Karan dır , Ali dürüsttür , Genel anlamda takımı kötülüyorum çünkü hakediyo.....[hline]~Sultan of the Empire Earth~
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...