Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steins;Gate (Siddetli Tavsiye)

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

kızılı kaçırmaya geldiler işte. temple'a geldiklerinde bi yamukluk olduğu belliydi. gördüler kızı orada. bu timeline da braun, moeka falan good guys herhalde, 2x antagonist kesim ağır olur yoksa. timeline'ın ucu bombok bi yere çıktı rıza baba.

https://www.youtube.com/watch?v=SQBHr1kGmT0

ED çok iyi bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

:(

zero 8

/gereksiz detay mode on

orijinal hikayede kim atiyor o zaman diyecektim de

normalde dmaili geri aldiklarinda 1.130'lu bir yere sicriyorlar
bu sefer 1.097

muhtemelen amadeusa kurisunun daha erken cikmasini saglayan bir sms attirdilar, okabeden gelen yeni dmaille counterladi kurisu bunu

ama tam bir loop olmadi, teknik olarak farkli bir timeline

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
HAYDAAAA

sg0 21

makinanin patlamasi gerekiyordu zaten de reyesi hayatta gosterince yeterince onemli bir degisiklik yapti da convergence degisti gibi sandiydim

deceive the world geyigini cakip leskinenin makineyi patlamis gibi gostersem ne olur fikrini uygulayacak once sanirim

Sosyal ağlarda paylaş

HAYDAAAA

21

Convergence değişse Reading Steiner proclamaz mıydı?

Gerçi birkaç bölüm önce Daru'nun gönderdiği D-mailde proclamamıştı, o bir şeyi değiştirdi mi?
Gerçi kendisi bir şeyi değiştirmek için değil de worldline'ı değiştirdiniz ondan atıyorum tarzında birşeydi sanırım, ama yine de problem ondan kaynaklanıyor olabilir, her şey ondan sonra boka sarmaya başlamıştı çünkü :p

Gerçi helikopterin daha erken gelmesine sebep olacak ne yaptılar onu da anlamadım.
Convergence yüzünden ölecek olsalar öncekilerle aynı zamanda patlamaları gerekmez miydi? O yüzden helikopterin erken gelmesi convergence yüzünden olamaz bence.
Tam emin değilim, yanlış hatırlıyor olabilirim ama ilk sezonda Mayushii reskill yerken hep aynı anda ölmüyor muydu mesela?

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...