Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unuttum sanmayın sakın...

Vasmussen

Öne çıkan mesajlar

Uzun zaman oldu belki sizlerle yazışmayalı, konuşmayalı, eğlenmeyeli... Ama bu sizleri unuttuğumu düşündürmesin sakın! Zamanım yok desem başka bir yalan, param yok desem ilgisi yok. Biraz sıkıntılar ve tadımın olmamasından kaynaklanıyordu sanırım, kendimi "internet" ortamından uzaklaştırmam. Bu yüzden de, otomatik olarak buralardan, bu diyarlardan da uzak kaldım.

Tekrar bir göz gezdirdim forumlara, inceledim, okudum. Ne çok değişiklik olmuş şu hayatta! Özlemişim de... Hem de çok! Neyse, olabildiğince sık uğramaya devam edeceğim! Umarım, sık sık beraber olma şansımız olur bu aralar. Artık sıkıntımdan değil, mutluluğumdan dolayı uzak kalmam söz konusu çünkü... Artık çok güzel, tatlı ve harika bir sevgilim var! :)

Hepinize tekrar merhaba ve iyi günler,
Vasmussen Tehar
Sosyal ağlarda paylaş

oooo vas hehe hosgeldin ozlettin kendini...

caylar nerde, caylar?[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
Please, I demand respect... For I am Costanza, the lord of idiots! - George Costanza (Cantstandya)
Sosyal ağlarda paylaş

Hıaaa Vasmussen abi!!!!! *!sarılır* Abi bize hikaye anlatsana abi hadi[hline]''He who fights with monsters should look to he himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.'' -Friedrich Nietzsche
Bu bir proje değil artık [az kaldı] bir gerçek! DragonLance UO Serverı

Pick Me!
Sosyal ağlarda paylaş

Hoşgeldin Vasmussen,

Bu forumlarda aklına gelebilecek hemen hemen herşey hakkında konuşabilir, tartişabilir, copy/paste yapabilir, bilgi alabilirsin; ama öncelikle Forum Kurallarını ve FAQ'i okumanı öneririm.

Pepelek Ana Sayfasından UO, WoW, AO, DC, DAoC, EVE ve NwN ile ilgili pek çok bilgiye ulaşabilir, Edebiyat ve Sözlük bölümlerine girebilir, eger sphere ile ilgileniyorsan ve kendi dünyanı yaratmaya çalışıyorsan Sphere Script Veritabanına ugrayıp sana faydalı olacak scriptleri seçebilir ve aklına takılan bir şey olursa forumların ilgili bölümlerinde diğer üyelerden yardım isteyebilirsin.
Ayrıca artık bir Lyrics veritabanımız da mevcut Pepelek bünyesinde, oraya da bir göz atmayı ihmal etme sakın.

İyi eğlenceler =]

Ya ayrıca bi de Kolayoyun.com sunucuları var [hline][hline]''He who fights with monsters should look to he himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.'' -Friedrich Nietzsche
Bu bir proje değil artık [az kaldı] bir gerçek! DragonLance UO Serverı

Pick Me!

[Bu mesaj Ardeth tarafından 28 Ağustos 2002 18:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
Bu msgdan sonra kaybolmuştur Vasmussen.Ruhuna el fatiha[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
OwO
>Silphatos Iceheart - Locus@NBL
>Grynn Iceheart - Ethernass
>Grynn Uth Xare - Quaxis
>Botanika - SNN,MedicGS,@net CS 6.2 - SNN
HLDM ver.1.0.1.6

~~[b]FORZA BEŞİKTAŞ
~~
Pascal Nouma-21 kalbimizde yaşıyacaksın...
Sosyal ağlarda paylaş

ben de tam sazanlıyacaktım selam nabersin diye..

bir baktım benim saçma mesajlarımdan biri..
haytda ne zaman yolladım dedim. bir baktım meğersem fii tarihinden bir uplama vakasıyla karşılaşmısız...[hline]noumanın yaptıgı dogrudur demiyorum ama eger ahlak savunucusu olacaksa medya hepsine karsı olmalı
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...