Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PlanetSide 2

Bone

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Bu başlıkta da hep kendi kendime gelin güvey oluyorum fgsdk

neyse, NC theme'ine bi extended mix yaptım, arkasına da gameplay koydum felan. Müzik tatlı oldu bence. Açıp açıp NC theme dinlerim tam gazlanacakken biterdi. Şimdi daha uzun sürüyor lel

https://www.youtube.com/watch?v=dXtcSX9HhkU
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra ...
On 01.10.2018 at 19:32, Xenocide dedi ki:

Bu başlıkta da hep kendi kendime gelin güvey oluyorum fgsdk

neyse, NC theme'ine bi extended mix yaptım, arkasına da gameplay koydum felan. Müzik tatlı oldu bence. Açıp açıp NC theme dinlerim tam gazlanacakken biterdi. Şimdi daha uzun sürüyor lel

https://www.youtube.com/watch?v=dXtcSX9HhkU

kendi kendime gelin güvey olmaya geldim.

Oyun çıktığından beri en büyük update'ini alıyor ayın 26'sında. Escalation update;

Temel özellikler;

1- Bastion Fleet Carrier geliyor, her faction 1 tane çıkarabiliyor sanırım, outfitler (clanlar) zone kontrol ederek resource kasıyor, o resource ile çıkarabiliyor.

2- Outfitlere loyalty point vs. gibi harcanabilir puanlar geliyor, unlocklarda kullanabilen

3- Outfit Wars diye bir savaş modu geliyor, top outfitler ayda 1-2 kere mi ne, competitive bir mapte savaşıp türkün gücünü gösterebilcekmiş

4- Ortak lobi gibi bi alan geliyomuş, orda da loyalty puanlarımızı harcayabilip karşı factiondan insanlarla muhattap olabilicekmişizmiş.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...

İlgilenenler için; pazar gününe kadar double xp event var herkese. bi de login olup promo code kısmına PS2Escalation yazıp submitleyince gift package veriyor, silah felan varmış.

Paticik Planetside 2'den sorumlu devlet bakanı: OUT.

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...