Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kopya oyun mu orjinal oyun mu?

IMGOINGTOWIN

Öne çıkan mesajlar

wanted ama yurtdısındada 5 6 mılyn deılkı ama tabıkı bızım ulkemızde kopya
ama orjınal alırsın oyunu ozumnlersın bıtırırsın pahalı nede olsa sonra baska alısın ama kopya olunmca zaten 2 mılyon alıyosun 1 2 tane o zaman oyunların tadını cıkartamıyosun[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

Her zaman orjinal
ya da en azindan kopya oun aldiktan sonra eger elinizdeki korsan kopya calismazsa sikayet etmemelisiniz. Ki umarim korsan kopya alanlarin o kadar aldigi cd bozuk cikar ki, orjinal alip rahat edenden daha cok para harcarlar. (Ilerde bu endustride calismak istedigimden bu derece karsiyim, tamamen duygusal yani :))[hline]Prawler, 04 May 2003 19:47 tarihinde demiş ki:
ben de inliyorum burda
Sosyal ağlarda paylaş

Sorduğuna bile inanamıyorum ya. Kopya ile orjinal oyun arasındaki tercih sana kalmış. Zevkinin doya doya çıkarmak istiyorsan orjinal alacaksın. Peynir ekmek gibi tüketmek içinde kopya alacaksın. Ayrıca şu da var ki orjinal oyun aldığında eğer bir sorunla karşılaşırsan ve bunu firmaya bildirirsen o karşılaştığın sorun için çözüm ve hatta sana özel patch bile çıkarırlar ama kopyada böyle birşey söz konusu değil.[hline]One ring to rule them all
One ring to find them
One bring them all
and in the darkness bind them.
Sosyal ağlarda paylaş

orjinal ama böyle bişeyin AB'ye girene kadar tam olarak ihtimali yok.Ama şimdiki olan şeyler bile türkiye de oyun piyasasının yer etmeye başladığıını gösteriyo.(türkiyeye oyun getiren şirketler)[hline]Long lost words whisper slowly to me
Still can't find what keeps me here
When all this time i've been so hollow inside
I know you're still there
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...