Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MGS3:Snake Eater Video

EarS

Öne çıkan mesajlar

Pardon ben baska bir siteden yüklemiştim doğru olup olmadığına siz karar verin fln diyordu.
Doğruysa gittikçe Snake'i maymuna çevirmeye başlamışlar. Snake'i Rambo'ya çevirmesinler yazık olur bence. Snake'in karizması az ve öz hareketlerinde kanaatimce.[hline]Geri döndüm...
Sosyal ağlarda paylaş

Sonunda izledim ve bence bu işte bir şaka var.
Ortasına doğru motosiklete binmiş bir elemanla snakein diyalogu:
Snake:freeze!What is this?Another Grand Theft Auto?No a sneaking mission!
Adam:This is no vice city!We are in jungle.Go and eat some snakes!(diyip adam gaza basıyor{ormanda motosiklet hmmm..})

Oyunun sonuna doğru bir adamın üstüne arı kozası düşürüyor Snake.Adam çırpınmaya başlıyor ve arkadaşına donuyor arkadaşı kaçmaya başlıyor, buda onu ellerini sallayarak izliyor.Bir sonraki sahnede Snake Matrix:Reloaded'daki Bansheelerin kullandığı silahdan kullanıp arılara dalıyor!!!

Başka bir sahnede ise Snake bir adamın boğazına bıçak dayayıp oyun ne zaman çıkacak diyor.Adam bilmiyorum diyince bıçağı biraz daha dayıyor adamda 2004 diyip düşüyor. (Bir yılda başka bir MGS çıkması çok kasış olur bence)

Bu arada Snake yine çiğ balık ve yılan yiyiyor.Sonra gargara yapıyor!Yine itden böcükden kaçop paso adam kesiyor.Ara sahnelerde çizgi filimimsi sahneler kullanılmış.

Şimdi sitelerini araştıracağım...[hline]Geri döndüm...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...