Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cin Çağırmak...

Sun_Sword

Öne çıkan mesajlar

ben pek bilmiyorumda arkadaşım yapmıştı ama şöle elele tutuşup gözlerini kapatıp 50ye kadar filan mı saymıştı ne ışıklar açılıp kapandı açık musluk vardı o tıkandı filan yani öyle şeyler oldu...Ama izleyene değil çağırana dokunurmuş galiba..O yüzden bence sen saf birini bul o çağırsın...[hline]Fenerbahcelilerin 55bin sosislisini kesip yemekle suçlanan ve aynı zamanda bjk'nin galibiyetine sevinen siyahlı beyazlı alacalı bulacalı sevimli ihtiyar mahlukat!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Cin gel la buraya...

Ya da uzaktan tonigi göster o gelir.[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

-|- "Kötülük bir görüş açısıdır.Biz ölümsüzüz.Önümüzde bilincin takdir edemeyeceği ve ölümlü insanların pişmanlık duymadan tadamayacağı zengin ziyafetler var.Tanrı öldürür , bizde öldüreceğiz.Tanrının hiçbir yaratığı bizim kadar benzemez O'na , cehennemin kokuşmuş sınırlarına hapsolmamış , O'nun dünyasında ve bütün krallıklarında dolaşan karanlık melekleriz biz!"

asfasf
Sosyal ağlarda paylaş

amerikada bilmemne board diye oyuncağı olan,asıl kökeni afrikadan gelmiş bi yöntemle yapmıştık biz.hatta rahat durmamış bi kaç kez yapmıştık.bi daha yapcağımı sanmıyorum.aslında din olgum baya zayıftır hatta çok zayıftır fakat hissettiklerimi ve gördüklerimi inkar etmem.bence denemeyin ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Berk, 04 Şubat 2003 00:26 tarihinde demiş ki:
Rahat bırakın cinleri perileri,
gerçeklik ve sanal dünya neyinize yetmiyo
niye bide 4. boyuta giiyosunu<[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while…

Berk bir çok güzel sözün gibi bunada katılıyorum :)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Findovz?Yeah!it Sux!Linux Rule...
Sosyal ağlarda paylaş

Kız arkadaşımın yazlığındaydık ben cin çağırma olaylarına falan inanmıyordum.Oysa onlar daha önce yaptıklarınu idda ediyor hatta anlatıyorlardı sonra kız arkadaşım annesini beni ikna edebilmek için cin çağırmaya ikna etti.Annesinin 2 kere farklı zamanlarda cinlerle belirli münasebetleri oluğu gibi birşeyler var ama ona girmeyeceğim.Neyse hatırladığım kadarı ile anlatıyorum parça parça kağıtlara tüm alfabe harfleri Sayılar(emin değilim) ve bir evet ve hayır yazılıyor.Daha sonra bir fincan alınıyor ve bu fincana herkez inanarak 3 kulallah bir elham okuyarak üflüyor daha sonra fincan parça parça harflerden oluşturulmuş dairenin ortasına yerleştiriliyor.Bu arada evet ve hayır kelimeleride o dairenin içinde yer almaları gerekiyor neyse direkt olarak bir cin değilde yaşayan yada ölen birinin kalbi adına çağrılıyor.Nasıldı sanırsam çağrıcağınız kişinin adı ve soy adıyla ruhlar aleminden Aslı Kemer'in(ki kendisi yaşıyordu) buraya gelmi öyle bişi burasını tam hatırlamıyorum doğrusu ama çok niyetliysen öğrenirim.Daha sonra işte geldin mi burdamısın gibi sorulara fincan evet e kayarak yanıt geliyor daha sonra ise sorulan her soru öyle böyle cevap buluyor.bu arada herkezin parmağı fincanın üzerinde olmalı ama kimse fazla bastırmamalı ve cini çok kızdırmadan onla dalga geçmeden gene farklı bir tabir ile geri gönderiyorsunuz kızarsa ve gönderemezseniz tehlikeli oluyor.Ben biraz dalga geçtim ordan biliyorum hiç ii bişi değil bu seans sonunda artık bende cin çağrılması olayına inanıyorum ama hiç tasvib ve tavsiye etmiyorum.[hline]Thief of pepelek
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...