Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum içinde forum

throine

Öne çıkan mesajlar

Böyle arasıra başka bölümlerdeki topiklere giriyorum da nicklerini daha önce hiç görmediğim adamlarla karşılaşıyorum sanki forum içinde başka bir forum var böyle onlar da kendi aralarında takılıyorlar ben başka yerde.

Özellikle MMO bölümlerinde bu adamlardan dolu var. Adamların bütün mesajları o bölümde falan hep. ya da ben pek MMO bölümlerinde dolanmıyorum ondandır. böyle bir topike girdiğimde mesaj falan atmıyorum ürkütmüyorum onları izliyorum sadece.

adam?
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bir teorim var. bu üyeler aslında google'da bir şey ararken çıkan sonuçlardan gelen insanlar. mesela google sonuçlarında futbol bölümündeki ateşli bir topikteki bir kaç cümleyi görüp hemen üye olup yazanlar var. diğer bölümlerde sadece okurlar, belki konular ilgilerini çekmiyor, bilemem.

Benim başıma da geldi bu olay google'dan çıkan sonuçtan gelip sırf bana o konuyla ilgili özel mesaj atmak için üye olan birini gördüm bir ay kadar önce. böyle bir sürü var yani.

mesajı silelim.
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

şöyle bir teorim var. bu üyeler aslında google'da bir şey ararken çıkan sonuçlardan gelen insanlar. mesela google sonuçlarında futbol bölümündeki ateşli bir topikteki bir kaç cümleyi görüp hemen üye olup yazanlar var. diğer bölümlerde sadece okurlar, belki konular ilgilerini çekmiyor, bilemem.

Benim başıma da geldi bu olay google'dan çıkan sonuçtan gelip sırf bana o konuyla ilgili özel mesaj atmak için üye olan birini gördüm bir ay kadar önce. böyle bir sürü var yani.

özel msj teşhir etmek etik değil.

edit: spoiler sildim
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

şöyle bir teorim var. bu üyeler aslında google'da bir şey ararken çıkan sonuçlardan gelen insanlar.

Teorin güzelmiş.lol. Cpt obvious
ultima online diye aratıp geldik hepimiz.öyle paticik oldu burası.
2005 deki arkadaş getirme furyasındansın sanırım sen teoriler falan sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Eeee?Burada 300 üye varsa,300ü de mi davetiye ile geldi?
Ayrıca ne komik bir tartışmadır bu.Sana ne kardeşim,isteyen gugıllayıp gelir,isteyen alta vistalayıp gelir.Sana mı soracak insanlar nasıl geleceklerini?Mekan da çok acaip entellektüel-kültür bombardımanı olan bir yer olsa bir şey demeyeceğim,değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...