Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cep telefonunu tasarımı için alanlar

Dynun

Öne çıkan mesajlar

Sırf sadece tasarımı iyi diye değil de çıktığı zamanlarda baya iyi tasarımı da olduğu için Motorola Razr2 V8 almıştım. Aslında dergilerdeki incelemelerinden linux kullandığını ve diğer telefonlara nazaran daha çok kişiselleştirilebilinmesi(kendi tema, font ve os'unu flashlayabilme) ve ilk half assed touchscreenlerden olması cezbetti diyebilirim... :P
Sosyal ağlarda paylaş

Ya zaten ekranın boyutunun 4" olması cok super bir olay. Cep telefonunda standart olmalı bu ekran boyutu bence. Bir de tanıtım seysindeki havadurumu animasyonu cok hosuma gitti. Tabi bunun icin telefon alınmaz hehe.

Turkiye'de elleyebilecegim bir yer yok su an Sensation'ı. Ancak GG'den satın alırsam kurcalayabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Tasarım diye c7, htc koyan adamlar kusura bakmasın ama tasarımları çok berbat? gibi. Şu an SE xperia serisi tasarımda çok iyiler. Samsung desen hemen hemen bütün telefonlarının tasarımları vasat düzeyde.

Ben de telefonları önce OS, ekran teknolojisi, kamera, gps, ıvır zıvır vs. ihtiyaç duyduğum diğer özelliklerine göre elerim. Daha sonra tasarım ve kullanılan malzeme kalitesine göre de bir eleme yaparım. İçlerinden o günün şartlarında en az paraya en iyisini neyse onu alırım genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

Ya zaten ekranın boyutunun 4" olması cok super bir olay. Cep telefonunda standart olmalı bu ekran boyutu bence. Bir de tanıtım seysindeki havadurumu animasyonu cok hosuma gitti. Tabi bunun icin telefon alınmaz hehe.

Turkiye'de elleyebilecegim bir yer yok su an Sensation'ı. Ancak GG'den satın alırsam kurcalayabilirim.

Sensation'u kullanmıştım ben, çok tatlı alet ama 4 inç çok be abi. Elime sığmıyor alet yani, diğer ucuna dokunamıyosun tek elle. Televizyon gibi telefon eykey.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...