Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2011 - 2012 Regular Season

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Adam beleşten yüzük taktı, beleşten all-star oldu. Ve senelerdir yatıyordu geç bile kaldı Utah yine iyi dayandılar, 2. tur draft hakkına gitmesi tam komedi olmuş gerçi anca o kadar eder lol

Nets nasıl böyle bir hata yapıp bu kadar kontrat altına girmiş onu anlamadım, bekle ki dışarı çıksın da 3lük denesin ölme eşeğim ölme.
Sezon sonu kontrat bitiyorsa boşta kalır döner Türkiye'ye.
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkcası ben adamın oyun tarzını hiç bir zaman beğenmedim, uzun dediğin sıkı-sert savunma yapar, ribaund-blok kovalar, pozisyona göre de sayı atar.

Ama Okur her zaman öncelikle sayı peşinde oldu, defansı 2. plandaydı hep, 7 küsür ribaund ortalamalı bir adamdı her zaman.
Milli takımı yalnız bırakmaları da ayrı olay.

10 milyonluk yer açtı Utah, taraftarı da gayet memnun zaten, ha kişiliği iyiymiş ondan severdik diyorlar orası ayrı ama genelde memnunlar.

Benim görüşüm bu elbet beğenmeyen olabilir, ama kırk yılın başı bir yorum yazdık, ona kalkıp çöplük diye hakaret edene de bişi demiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

hani mehmet okur'un savunması çok üst düzey olmasa da yine iyi bir düzeydeydi. İyi uzun dediğin savunma yapabildiği kadar takımını hücumda da taşıyabilmeli,

Mehmet Okur patlamasının son dönemlerinde hem dışarıdan hemde pota altından da tehdit altına gelmişti. O sakatlıklar cidden adamın kariyerini bitirdi.

Bu sene TT'de izledim bir maç gerçi de harika oynuyordu, umarım Nets'te tekrar patlar. Ha o en iyi günlerine dönemez ama Deron çoşturur onu,

gerçi lopez ile rotasyona gidecek gibi duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Khelben said:

mokoko said:

sadfsadfas arkadaş paylaşmış facebookta. şunu canlı izlemek inanılmazdı ya

http://www.youtube.com/watch?v=EBuj6InU_Mk

5 sayfa geriden geliyorum çaktırma,

Benden çalıyosun bari adımı paylaş Khelben'den çaldım de rezil şikeci ahaha.

ahaha yürü git lan facebookta üye olduğum bi sayfada yayınladılar o gün. ordan aldımda koydum. senden ne çalıcam.
Sosyal ağlarda paylaş

evet beyler. dsmart resmi olarak almış nba maç yayınlarını. şifresiz yayınlayacak kanalsa cnntürk

24 maç yayınlicakmış cnntürk sezon boyunca:

http://www.nba.com/schedules/international_nba_tv_schedule.html

pazar günü açılış maçlarından boston - nyk'u yayınlicaklarmış saat 7'de.

umarım playoff'larda şifresiz yayınlanır ama zannetmiorm sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaan Kural @kaankural
Yarının programı: 19.00 NY-Boston (CNN Türk), 21.30 Dallas-Miami (Smartspor), 00.00 Lakers-Chi (Smartspor), 05.30 Clips-GSW (NBATV)

Kaan Kural @kaankural
Sezon boyunca her hafta 2 maç CNN Türk'te. Her hafta HD olarak 4 maç Smartspor'da. Her gün NBATV'de 1 maç

Kaan Kural @kaankural
CNNTürk ve Smartspor maçları ABD'de ulusal yayın yapan ESPN, TNT'nin aldığı en önemli maçlardan seçiliyor.

Kaan Kural @kaankural
Yeni sezonda CNN Türk ve D-Smart bünyesinde NBA maçlarında yorumcu olacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...