Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2011 - 2012 Regular Season

mokoko

Öne çıkan mesajlar

ya olmuyor derken izlersin tabi de
bi kere league pass'e alışınca sopcast'e gelemiyorsun ses kötü görüntü kötü vs
ayrıca league pass sayesinde 2 maçı aynı aynda seyredebiliyorsun fln böyle güzellikleri var, geçmiş maçları seyredebiliyorsun istediğin zaman nba action'ı seyredebiliyorsun vs... bi ton özellik sunuyor sana.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

kendisinden taksit yok ama bankan yapiyorsa onu bilemem.
bu arada league pass'ta şöyle bir kötülüük oluyor
o gün maçı senin kanallarından biri almışsa o maçı leagu pass üzerinden seyredemiyorsun

atiyorum boston - lal maçını o gece nba-tv veya ntv ntvspor fln veriyor diyelim
o maçı gidip te league pass'ten izleyemiyoruz

Bu eskiden vardı artık yok. En azından geçen sene kaldırmıslardı bu olayı
Sosyal ağlarda paylaş

Kobe harbiden daha sezon başlamadan boyle bir star havasından muhabbetlerinden uzak bir adam haline geldi niye öyle oldu ya. Bu sene mesela kafamda ne isimler var fantasy draft için hiç kobe aklımın ucundan 1. draft geçmiyor mesela yani oyle bir adam degildi noldu da bu hallere geldi hala dünyanın en ıyı basketçilerinden ama o verim yok herifte sanki. Bılmıyorum bana oyle gelıyordur buyuk ıhtımalle yine oynadı mı coşar belki.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Kobe harbiden daha sezon başlamadan boyle bir star havasından muhabbetlerinden uzak bir adam haline geldi niye öyle oldu ya. Bu sene mesela kafamda ne isimler var fantasy draft için hiç kobe aklımın ucundan 1. draft geçmiyor mesela yani oyle bir adam degildi noldu da bu hallere geldi hala dünyanın en ıyı basketçilerinden ama o verim yok herifte sanki. Bılmıyorum bana oyle gelıyordur buyuk ıhtımalle yine oynadı mı coşar belki.

Geçen sezon takımın bütün hırsı Kobe'de toplanmıştı takımdaki herkesten daha fazla başarısı olmasına rağmen. Yaşıda ilerledi. Ama Kobe bu gelir kendine. Howard olsaydı iyi olurdu mesela Kobe zaten tek başına ateşliyemiyor ne kadar hırslı olsada artık oda azaldı Lakers'ın işi zor.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Karısı sevinmiştir, senelerdir Erzurum'da yaşıyorlar.

Bence çok üzülmüştür, ailesi Salt Lake City'i çok sevdiği için trade düşünmediğini söylediydi. Daha geçen hafta radyoda M.murathanoğlu da benzer yorum yaptı (L.A. transferi tartışılıyordu) Bırakmaz S.L.C.'i dediydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...